Site Logotype

Na našej klinike využívame vlastný prístup Ultimate Beauty Method™, ktorej základom je symetria, jemnocit a medicína. Vďaka UBM™ pomôžeme našim klientom odomknúť potenciál krásy, rozvinúť tú vonkajšiu a posilniť vnútornú o pocit sebavedomia a spokojnosti.

Na klinike Mazreku Medical neponúkame zákroky, ale vlastný postup Ultimate Beauty Method™, ktorý nám pomáha identifikovať potenciál krásy. Je to proces, ktorý obsahuje 3 kroky. Cez jedinečné spojenie symetrie, citu pre krásu a medicíny dokážeme zhodnotiť potreby našich klientov a navrhnúť im konkrétne zákroky, ktoré pomôžu docieliť ich vytúžený výsledok. Netrápime klientov s popisom jednotlivých zákrokov, vysvetľujeme im náš pohľad na výsledok a možnosti, kam ich krásu a spokojnosť so sebou samými vieme posunúť.

MUDR. MERITA MAZREKU

ZAKLADATEĽKA MAZREKU MEDICAL

MUDr. Merita Mazreku Spais je absolventkou Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, kde taktiež pôsobí ako pedagogička – asistentka v odbore maxilofaciálnej chirurgie, v ktorej atestačnom programe je momentálne zapísaná. Už počas štúdia sa aktívne zaujímala a prakticky získavala skúsenosti v oblasti chirurgie.

Po jeho ukončení sa zamestnala ako lekár na klinike chirurgie tváre, kde sa začala zaujímať o rekonštrukčnú chirurgiu a tvárovú estetiku, s dôrazom na miniinvazívne techniky, vo svojom PhD. výskume sa venuje práve regeneratívnej medicíne. Je členkou Slovenskej lekárskej komory (SLK), Slovenskej spoločnosti oro-maxilofaciálnej chirurgie (SAOMFS).

Pravidelne sa zúčastňuje kongresov doma aj v zahraničí, absolvovala:

 – 2nd International Conference on Tissue Engineering and Regenerative    Medicine (ICTERM), Johannesburg 2017
 – MD CODES – zaměřeno na tvář jako celek, Praha 2017
 – AMI MD codes Visionary congress, Atény 2018

Je plne certifikovaná k aplikácií Botuloxínu, výplňových materiálov Juvéderm, Belotero, Radiesse, Neuvia, mezonití značky Rainbow Thread, lipolytického prostriedku Belkyra, PRP zn. Regenlab, mezoterapie do oblasti tváre, tela a vlasovej pokožky.

Okrem práce na Lekárskej fakulte a Klinike maxilofaciálnej chirurgie pôsobí na súkromných klinikách v Bratislave a Prahe, kde využíva a získava svoje skúsenosti v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

Priekopníčka Holistic Beauty Concept, projektu zameraného na komplexný prístup v estetickej medicine v spolupráci s MUDr. Meritou Mazreku, čím spolu pokrývajú široké portfólio estetických zákrokov s maximálne prirodzeným efektom

Absolventka Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave 2011
-dermatovenerologické oddelenie v Nových Zámkoch 2011-2016
-atestácia v odbore dermatovenerológia 2015 – s témou modernej liečby psoriázy
-počas svojej praxe pôsobila v dermatovenerologickej ambulancii, kde sa venovala početným kožným ochoreniam a prevencii kožných nádorov
-estetickej medicíne sa naplno venuje vyše 7rokov
-absolvovala početné zahraničné kongresy, konferencie, workshopy v oblasti klasickej dermatovenerologie, modernej dermatologickej liečby ako aj v estetickej medicíne
-certifikaty na vykonávanie početných estetických zákrokov ako sú aplikácia botulotoxínu, vyplní na báze kyseliny hyalurónovej, biorevitalizácie, skinboostrov, mezoterapii, laserov a moderných prístrojových technológií ako aj niťového liftingu
-odborníčka na kvalitu pleti a tvárových dermatóz
-viedla odborné prednášky, publikovala v odborných časopisoch a vykonávala prevencie pre korporátne firmy ako aj vystupovala za  dermatokozmetické značky napr. Bioderma

MUDr. Monika Štítna

V roku 2006 absolvovala vzdelanie na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského. Následne jej cesta viedla na dermatovenerologickú kliniku LFUK a UN v Bratislave, kde bola zapísaná do atestačného programu dermatovenerológia a súčasne sa stala i študentkou dennej formy doktorandského štúdia v tomto odbore.

Počas tohto štúdia sa venovala publikačnej, prednáškovej činnosti ako i výuke budúcich lekárov. Špecializačné štúdium úspešne ukončila európskou atestačnou skúškou v roku 2012 a o rok neskôr ukončila i doktorandského štúdium obhájením dizertačnej práce. V roku 2013 pôsobila ako odborný asistent na dermatovenerologickej klinike LFUK a UN v Bratislave. Od roku 2014 po súčasnosť pôsobí v dermatovenerologickej ambulancii Onkologického ústavu svätej Alžbety. Súčasne v rokoch 2014-2020 pracovala aj v Ústave lekárskej kozmetiky, kde získavala a prehlbovala si skúsenosti v oblasti esteticko-korektívnej dermatológie.

Pravidelne sa zúčastňuje domácich a zahraničných kongresov, workshopov a školení, absolvovala:

 – Dermaparty 2007, 2014
 – Angiologický deň II. Internej kliniky LFUK a UN 2007, 2009
 – Inovačný kurz pre mladých dermatológov „Youngderm“ 2009, 2010, 2011, 2012, 2015
 – Smrdácke dni 2011
 – Alergia 2011, 2014
 – Konferencia Slovenskej mykopatologickej spoločnosti 2013
 – F.A.C.E. 2F@ce Cannes 2014
 – Kongres českých a slovenských dermatovenerológov s medzinárodnou účasťou 2007, 2012, 2014, 2016, 2019
 – Konference Akné a obličejové dermatózy 2016, 2018, 2019
 – Konference dětské dermatologie 2018
 – European Academy of Dermatology and Venerology 2019 Madrid, Spain
 – Kurz dermatoskopie pre pokročilých v Prahe, 2018

Je plne certifikovaná k aplikácii Botulotoxínu, výplňových materiálov zn. Teosyal, PRP zn. Regenlab, mezoterapie do oblasti tváre, tela a vlasovej pokožky, chemického peelingu kyselinou glykolovou a trichlóroctovou
Je zaškolená pre prácu s prístrojmi: CO2, Lightsheer, IPL, Qswitch, DEKA, ihličková rádiofrekvencia zn. ELISYS, Ulthera

MUDr. Nikola Šragová

Vyštudovala na Lekárskej fakulte Univerzity P.J. Šafárika v Košiciach v roku 2016 a po ukončení štúdia sa zamestnala na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny. Už počas štúdia sa aktívne zúčastňovala rôznych workshopov a absolvovala prax na chirurgii v rámci programu Erazmus v Istanbule. Následne si prešla niekoľkými školeniami v rámci estetickej medicíny, kde nadobudla know how od najlepších lekárov v obore a vycibrila svoj zmysel pre estetické cítenie a detail. MUDr. Šragová je ďalšia mladá krv v našom tíme a postará sa o vás na vysokej profesionálnej úrovni v rámci všetkých injekčných , prístrojových a iných ošetrení a zákrokov, ktoré naša klinika ponúka.

Čo nám o sebe prezradila:
„Každú prácu vykonávam tak, akoby bola posledná v mojom živote, no pracovať chcem tak, akoby som mala ešte dlho žiť:-) Do medicíny som sa zamilovala už od mala a znamená pre mňa nielen záchranu ľudského života, ale aj možnosť priniesť človeku spokojnosť so sebou samým pri pohľade do zrkadla – s použitím medicínskych techník. Pretože spokojnosť a nadšenie pacienta je pre mňa najväčšou výhrou a hnacou silou byť v tom, čo robím, ešte lepšia, precíznejšia a dokonalejšia.  Riadim sa myšlienkou Antoinne de Saint Exupéryho – Čím ťažšia je práca, na ktorú v mene lásky vynaložíš svoje sily, tým väčšie je tvoje nadšenie!“

Je plne certifikovaná k aplikácii Botulotoxínu na liečbu mimických vrások a odstránenie potenia, k používaniu výplňových materiálov Teoxane, Belotero, Juvederm . V ambulancii sa venuje aj mezoterapii a unikátnej metóde bioremodelácie a biorevitalizácie Profhilo. Je zaškolená pre prácu s prístrojmi POTENZA Cynosure a ICON Cynosure.

MUDr. Kristína Hasičková

V roku 2019 absolvovala Lekársku fakultu SZU v Bratislave. Už v priebehu štúdia ju zaujala dermatológia a estetická medicína, ktorej sa na začiatku svojej praxe aj venovala a získala základné zručnosti, ktoré si cibrí k dokonalosti. V súčastnosti pokračuje v štúdiu a je zapísaná v atestačnom odbore internej medicíny.

Manažment kliniky

o-nas-ing-klaudia-vlckova

Ing. Klaudia Vlčková

Zdravotný personál

Janka Janská

Ema Švantnerová

Recepcia

Dorota Sámelová

Michaela Maron

Naši partneri

PARTNERI, S KTORÝMI SPOLUPRACUJEME

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV