Site Logotype

Na našej klinike využívame vlastný prístup Ultimate Beauty Method™, ktorej základom je symetria, jemnocit a medicína. Vďaka UBM™ pomôžeme našim klientom odomknúť potenciál krásy, rozvinúť tú vonkajšiu a posilniť vnútornú o pocit sebavedomia a spokojnosti.

Na klinike Mazreku Medical neponúkame zákroky, ale vlastný postup Ultimate Beauty Method™, ktorý nám pomáha identifikovať potenciál krásy. Je to proces, ktorý obsahuje 3 kroky. Cez jedinečné spojenie symetrie, citu pre krásu a medicíny dokážeme zhodnotiť potreby našich klientov a navrhnúť im konkrétne zákroky, ktoré pomôžu docieliť ich vytúžený výsledok. Netrápime klientov s popisom jednotlivých zákrokov, vysvetľujeme im náš pohľad na výsledok a možnosti, kam ich krásu a spokojnosť so sebou samými vieme posunúť.

MUDR. MERITA MAZREKU

ZAKLADATEĽKA MAZREKU MEDICAL

MUDr. Merita Mazreku Spais je absolventkou Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, kde taktiež pôsobí ako pedagogička – asistentka v odbore maxilofaciálnej chirurgie, v ktorej atestačnom programe je momentálne zapísaná. Už počas štúdia sa aktívne zaujímala a prakticky získavala skúsenosti v oblasti chirurgie.

Po jeho ukončení sa zamestnala ako lekár na klinike chirurgie tváre, kde sa začala zaujímať o rekonštrukčnú chirurgiu a tvárovú estetiku, s dôrazom na miniinvazívne techniky, vo svojom PhD. výskume sa venuje práve regeneratívnej medicíne. Je členkou Slovenskej lekárskej komory (SLK), Slovenskej spoločnosti oro-maxilofaciálnej chirurgie (SAOMFS).

Pravidelne sa zúčastňuje kongresov doma aj v zahraničí, absolvovala:

 – 2nd International Conference on Tissue Engineering and Regenerative    Medicine (ICTERM), Johannesburg 2017
 – MD CODES – zaměřeno na tvář jako celek, Praha 2017
 – AMI MD codes Visionary congress, Atény 2018

Je plne certifikovaná k aplikácií Botuloxínu, výplňových materiálov Juvéderm, Belotero, Radiesse, Neuvia, mezonití značky Rainbow Thread, lipolytického prostriedku Belkyra, PRP zn. Regenlab, mezoterapie do oblasti tváre, tela a vlasovej pokožky.

Okrem práce na Lekárskej fakulte a Klinike maxilofaciálnej chirurgie pôsobí na súkromných klinikách v Bratislave a Prahe, kde využíva a získava svoje skúsenosti v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

MUDr. Klára Kocsisová

Absolventka Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Po skončení štúdia sa zamestnala ako lekár na klinike chirurgie tváre, kde bola zapísaná do atestačného programu Maxilofaciálna chirurgia. Počas štúdia na LFUK sa aktívne venovala chirurgii.

Od roku 2018 sa zúčastňovala a asistovala na plastických operáciách v oblasti tváre a tela, kde získala mnoho užitočných poznatkov z praxe, pri ktorých pracovala s odborníkmi a získala zmysel pre detail, predstavivosť, cit a reálny pohľad na estetickú medicínu.

V našej ambulancii sa venuje plazmaterapii (tzv. drakuloterapia), mezoterapii do oblasti tváre, tela a vlasovej pokožky, liečbe mimických vrások a potenia botulotoxínom, tekutému liftingu tváre kyselinou hyalurónovou (MD Codes). Je certifikovaná k aplikácii výplňových materiálov Juvéderm, Neauvia, Belotero a TEOXANE. Je zaškolená pre prácu s prístrojmi: Coolsculpting, ICON Cynosure, mikroihličková rádiofrekvencia zn. POTENZA Cynosure, Ultraformer.

ČO NÁM O SEBE PREZRADILA:

“Ako človek som perfekcionista. Považujem estetickú medicínu za určitý druh umeleckého prejavu. Mojim obľúbeným momentom je, keď po zákrokoch v zrkadielku sledujem klientov prvý pohľad na seba. Ten moment ma napĺňa energiou a motiváciou. Po každom vašom úsmeve si znova uvedomím, aká som vďačná za moju prácu a ako ju milujem. Urobím všetko preto, aby som sa stále zdokonaľovala na ceste, ktorú som si vybrala. Lekár sa učí celý život teoreticky, praxou aj individuálnym osobnostným dozrievaním. V dnešnej dobe plnej pokročilých technológií máme predsa právo využiť všetky dostupné prostriedky, vďaka ktorým sa budeme cítiť sebavedome a dobre.”

MUDr. Monika Štítna

V roku 2006 absolvovala vzdelanie na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského. Následne jej cesta viedla na dermatovenerologickú kliniku LFUK a UN v Bratislave, kde bola zapísaná do atestačného programu dermatovenerológia a súčasne sa stala i študentkou dennej formy doktorandského štúdia v tomto odbore.

Počas tohto štúdia sa venovala publikačnej, prednáškovej činnosti ako i výuke budúcich lekárov. Špecializačné štúdium úspešne ukončila európskou atestačnou skúškou v roku 2012 a o rok neskôr ukončila i doktorandského štúdium obhájením dizertačnej práce. V roku 2013 pôsobila ako odborný asistent na dermatovenerologickej klinike LFUK a UN v Bratislave. Od roku 2014 po súčasnosť pôsobí v dermatovenerologickej ambulancii Onkologického ústavu svätej Alžbety. Súčasne v rokoch 2014-2020 pracovala aj v Ústave lekárskej kozmetiky, kde získavala a prehlbovala si skúsenosti v oblasti esteticko-korektívnej dermatológie.

Pravidelne sa zúčastňuje domácich a zahraničných kongresov, workshopov a školení, absolvovala:

 – Dermaparty 2007, 2014
 – Angiologický deň II. Internej kliniky LFUK a UN 2007, 2009
 – Inovačný kurz pre mladých dermatológov „Youngderm“ 2009, 2010, 2011, 2012, 2015
 – Smrdácke dni 2011
 – Alergia 2011, 2014
 – Konferencia Slovenskej mykopatologickej spoločnosti 2013
 – F.A.C.E. 2F@ce Cannes 2014
 – Kongres českých a slovenských dermatovenerológov s medzinárodnou účasťou 2007, 2012, 2014, 2016, 2019
 – Konference Akné a obličejové dermatózy 2016, 2018, 2019
 – Konference dětské dermatologie 2018
 – European Academy of Dermatology and Venerology 2019 Madrid, Spain
 – Kurz dermatoskopie pre pokročilých v Prahe, 2018

Je plne certifikovaná k aplikácii Botulotoxínu, výplňových materiálov zn. Teosyal, PRP zn. Regenlab, mezoterapie do oblasti tváre, tela a vlasovej pokožky, chemického peelingu kyselinou glykolovou a trichlóroctovou
Je zaškolená pre prácu s prístrojmi: CO2, Lightsheer, IPL, Qswitch, DEKA, ihličková rádiofrekvencia zn. ELISYS, Ulthera

MUDr. Nikola Šragová

Vyštudovala na Lekárskej fakulte Univerzity P.J. Šafárika v Košiciach v roku 2016 a po ukončení štúdia sa zamestnala na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny. Už počas štúdia sa aktívne zúčastňovala rôznych workshopov a absolvovala prax na chirurgii v rámci programu Erazmus v Istanbule. Následne si prešla niekoľkými školeniami v rámci estetickej medicíny, kde nadobudla know how od najlepších lekárov v obore a vycibrila svoj zmysel pre estetické cítenie a detail. MUDr. Šragová je ďalšia mladá krv v našom tíme a postará sa o vás na vysokej profesionálnej úrovni v rámci všetkých injekčných , prístrojových a iných ošetrení a zákrokov, ktoré naša klinika ponúka.

Čo nám o sebe prezradila:
„Každú prácu vykonávam tak, akoby bola posledná v mojom živote, no pracovať chcem tak, akoby som mala ešte dlho žiť:-) Do medicíny som sa zamilovala už od mala a znamená pre mňa nielen záchranu ľudského života, ale aj možnosť priniesť človeku spokojnosť so sebou samým pri pohľade do zrkadla – s použitím medicínskych techník. Pretože spokojnosť a nadšenie pacienta je pre mňa najväčšou výhrou a hnacou silou byť v tom, čo robím, ešte lepšia, precíznejšia a dokonalejšia.  Riadim sa myšlienkou Antoinne de Saint Exupéryho – Čím ťažšia je práca, na ktorú v mene lásky vynaložíš svoje sily, tým väčšie je tvoje nadšenie!“

Je plne certifikovaná k aplikácii Botulotoxínu na liečbu mimických vrások a odstránenie potenia, k používaniu výplňových materiálov Teoxane, Belotero, Juvederm . V ambulancii sa venuje aj mezoterapii a unikátnej metóde bioremodelácie a biorevitalizácie Profhilo. Je zaškolená pre prácu s prístrojmi POTENZA Cynosure a ICON Cynosure.

Manažment kliniky

Ing. Klaudia Vlčková

Zdravotné sestry

Janka Janská

Svetlana Meravá

Recepcia

Dorota Sámelová

Alexandra Smolinská

Naši partneri

PARTNERI, S KTORÝMI SPOLUPRACUJEME

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV