Site Logotype

DOMOV O nas MUDr. Kitti Máčadiová

MUDr. Kitti Máčadiová

MUDr. Kitti Máčadiová

Naše renomované centrum estetickej medicíny, predstavuje MUDr. Kitti Máčadiovú. Ako absolventka Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave (rok 2011), MUDr. Máčadiová prináša do našej kliniky bohaté skúsenosti a hlboké znalosti v oblasti dermatovenerológie a estetickej medicíny.

Po ukončení štúdia na Univerzite Komenského, MUDr. Máčadiová strávila roky zdokonaľovaním svojich zručností na dermatovenerologickom oddelení v Nových Zámkoch (2011-2016). Svoju expertízu si rozšírila aj prostredníctvom atestácie v odbore dermatovenerológia v roku 2015, kde sa zamerala na modernú liečbu psoriázy.

MUDr. Máčadiová sa vyznačuje osobitným záujmom o kvalitu pleti a tvárových dermatóz, čo ju motivovalo k plnému venovaniu sa estetickej medicíne už viac ako 7 rokov. Jej prax zahrnuje pôsobenie v dermatovenerologickej ambulancii, kde sa venovala rôznym kožným ochoreniam a prevencii kožných nádorov.

Jej odborné skúsenosti sú podporené účasťou na mnohých zahraničných kongresoch, konferenciách a workshopoch v oblastiach klasickej dermatovenerologie, modernej dermatologickej liečby a estetickej medicíny. MUDr. Máčadiová drží certifikáty na vykonávanie širokého spektra estetických zákrokov, vrátane aplikácie botulotoxínu, výplní na báze kyseliny hyalurónovej, biorevitalizácie, skinboostrov, mezoterapie, laserových techník a moderných prístrojových terapií, ako aj niťového liftingu.

Ako priekopníčka Holistic Beauty Concept, projektu zameraného na komplexný prístup v estetickej medicíne, MUDr. Máčadiová v spolupráci s MUDr. Meritou Mazreku pokrýva široké portfólio estetických zákrokov s maximálne prirodzeným efektom.

Okrem jej klinickej praxe MUDr. Máčadiová viedla odborné prednášky, publikovala v odborných časopisoch a vykonávala preventívne programy pre korporátne firmy. Tiež vystupovala ako reprezentantka pre dermatokozmetické značky, ako je napríklad Bioderma.

S MUDr. Kitti Máčadiovou na čele, sme hrdí na to, že ponúkame našim klientom najvyššiu úroveň odbornosti a starostlivosti v oblasti estetickej chirurgie tváre.

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV