Site Logotype

ZO SKIN HEALTH HYDRAFACIAL? Prichádza výnimočné ošetrenie

S hrdosťou a potešením vám predstavujeme dve beauty lahôdky, ktoré môžete absolvovať jedine v Mazreku Medical. Pretože milujeme veľkolepé výsledky a chceme vám ich dopriať!

Jasné, HydraFacial ako perfektnú instantnú metódu skrášlenia, omladenia, rozžiarenia nájdete na mnohých klinikách. Lenže my vám chceme prinášať unikátne vylepšenia, preto sme náš HydraFacial posunuli na novú úroveň a doplnili o sérové boostery, ktoré sú exkluzívne svojim zložením aj účinkom.

Dopriať si ich môžete ak si zvolíte tieto varianty ošetrenia: Hydrafacial Luxury alebo Hydrafacial Platinum. Pri týchto 6 krokových rituáloch používame špeciálne vysoko koncentrované boostery, ktoré vám vpravíme hlboko do pokožky. Ide napríklad o:

  • Nassif MD Hydraglucan sérum. Poznáte TV šou Spackané plastické operácie (Botched)? Jeden z hlavných protagonistov, Dr. Nassif vyvinul tento rejuvenizačný koktejl na 100 % hydratáciu a reparáciu pleti. Wau efekt pred dôležitou udalosťou a must have pre každú ženu pred Vianocami!
  • ZO SKIN Health Brightalive. Super sérum našej milovanej značky špeciálne pre HydraFacial zákrok. Úžasne rozjasní pleť, zjednotí jej farebnosť a potlačí nepekné pigmentácie.
  • ZO SKIN Health Rozatrol. Nádherne zhydratuje a upokojí pokožku, ktorá je precitlivelá. Multi redness complex minimalizuje začervenanie a práve v sezóne kúrenia a sychravého počasia je pre každú pleť ako spása.

 

Zarezervujte si svoje termíny – volajte 0948 204 962  alebo nám napíšte info@mazrekumedical.com

Radi Vám odpovieme na Vaše otázky ohľadom ošetrení alebo poradíme ohľadom niektorého z našich produktov na e-shope

sledujte nás na IG mazrekumedicalFB Mazreku Medical

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV