Site Logotype

Preslávená maska s placentou a jedna z najlepších LED masiek na svete konečne dorazili na Slovensko!

Stojí za nimi prominentná lekárka z Londýna Maryam Zamani. Keď Maryam zakladala svoju značku MZ SKIN, namiešala do nej nielen medicínske know-how, ale aj ženskú vášeň a odhodlanie. Presne preto sme jej vychytávky museli zaradiť do nášho e-shopu!

Každá žena, ktorá miluje efektívnu kozmetiku, vie, že všetko je o obsahu aktívnych látok. Vznikla cestou výskumu a inovácií v spojení s priekopníckymi ingredienciami, akou je napríklad – ovčia placenta v unikátnej REPLENISH & RESTORE NIGHT MASK/CREAM. Prečo sa placenta stala tajomstvom krásy známych hviezd? Má najviac živín a preto má aj najlepšie účinky. Nachádzajú sa v nej kmeňové bunky, ktoré pomáhajú opravovať poškodené bunky našej pokožky. Preto je práve ovčia placenta jedna z najlepších regeneračných zložiek, po akej môžeme siahnuť. Napraví aj drobné nedostatky, ktoré sa môžu objaviť vplyvom menopauzy alebo nadmerného stresu. V spojení s extraktom z kmeňových buniek poskytuje obnovu a revitalizáciu kožných štruktúr. Natrite si na umytú tvár masku, choďte si oddýchnuť a ráno sa potešíte pri pohľade do zrkadla. Nezabúdajte však na dve základné veci: produkty nanášajte vždy aj na krk, aj na dekolt. Veď nechceme, aby nás tieto miesta prezradili.

Maryam Zamani vie, čo ženy trápi, aké problémy má pokožka modernej ženy a aj to, ako málo má času behať po ambulanciách dermatológov. A tak vznikla jej ďalšia pýcha LIGHTMAX SUPERCHARGED LED MASK 2.0. Intergalaktický pocit z nej je úplne namieste, je to strop momentálnych beauty vychytávok na doma. Maska funguje v dvoch módoch: omladzujúci a proti akné. Omladzujúci mód, teda červené + infračervené svetlo dokáže za tri mesiace významne spevniť pleť, vyhladiť jemné vrásky, naštartovať kolagén. Anti akné mód, teda červené a modré svetlo,zredukuje zápaly a vyrážky. LED svetelné terapie sa skúmajú už veľmi dlho a je jasné, že dokážu opravovať a regenerovať bunky, pričom aj akákoľvek ďalšia kozmetická starostlivosť sa dostane do vašej pleti lepšie a hlbšie. Maska je pohodlná, vyrobená z mäkkého silikónu a sadne veľmi blízko na pokožku, čo je tiež dôležité pri prieniku liečivého svetla. Tri krát týždenne po 10 minút a môžete si povedať, že svojej pokožke dávate maximum. Momentálne je celosvetovo vypredaná, ale máme sľúbené ďalšie kusy. Lebo tento hit musíte vyskúšať!

Ako jediná klinika v Bratislave Vám ponúkame unikátne produkty MZ SKIN, dostupné aj na našom E-SHOPE

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV