Site Logotype

DOMOV Všetky ošetrenia Tvár

Potenza RF Microneedling

Potenza RF Microneedling

Potenza RF Microneedling

Ide o špičkové nechirurgické, neinvazívne ošetrenie na omladenie pleti. Vďaka nemu dochádza k spevneniu a vyhladeniu pleti, redukcií vrások, zmenšeniu pórov a jaziev po akné. Môže sa použiť ako na tvár, tak aj na iné časti tela, čím získate mladší vzhľad. Na rozdiel od tradičného microneedling ošetrenia, Potenza RF vďaka rádiovej frekvencii zahrieva pokožku a zaručuje rýchlejšie zahojenie pokožky.

Potenza má ultrajemné ihly a rádiofrekvenčnú energiu, aby prenikla do vonkajších vrstiev pokožky – spúšťa prirodzený proces obnovy pokožky a zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu, proteínov, ktoré udržujú pokožku hladkú, pružnú a zdravú. Táto regeneračná reakcia pomáha liečiť rôzne kožné problémy, vrátane známok starnutia a poškodenia slnkom, ako sú jemné linky, vrásky a škvrny. Po ošetrení je pokožka výrazne pevnejšia.

Mikroihličkové ošetrenia (tiež známe ako kolagénová indukčná terapia) kde sa používajú malé ihly na vytvorenie tisícov mikroskopických vpichov v epiderme. Rádiofrekvenčné (RF) mikroihličkové postupy, ako je Potenza, kombinujú výhody týchto mikro poranení s RF energiou, aby prenikli do hlbších vrstiev kože a vytvorili dramatickejšie výsledky. Microneedling tiež vytvára kanály v pokožke, aby lokálne produkty ako sú séra prenikli  čo najhlbšie do pokožky.

S Potenzou je možné vykonávať ošetrenia na všetkých typoch a tónoch pleti, na akékoľvek oblasti tváre a tela.

Ako prebieha ošetrenie?

Lekár Vám  aplikuje lokálne anestetikum alebo znecitlivujúci krém cca. 30 minút pred zákrokom. Keď pleť znecitlivie Potenza sa priloží na Vašu pokožku, čo umožní prenikaniu rádiofrekvenčnej energie a ihiel. Počas ošetrenia môžete pociťovať mierne štípanie, pálenie alebo mierny tlak.

Ošetrenie Potenzou zvyčajnte trvá 45 minút. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov budete pravdepodobne potrebovať úvodnú sériu troch alebo štyroch sedení s odstupom šiestich týždňov.

Aké výsledky môžete očakávať po ošetrení?

Produkcia kolagénu a elastínu v tele človeka sa po ošetrení Potenzou  do niekoľkých týždňov zvýši. Vaša pokožka bude vyzerať hladšie a rozžiarenejšie do dvoch týždňov, no najlepšie výsledky uvidíte cca. do 6 mesiacov od ošetrenia.

Aké sú možné vedlajšie účinky?

Ošetrenie je zvyčajne dobre tolerované a vykonáva ho vždy skúsený kvalifikovaný personál. Po ošetrení môžete zaznamenať mierne krvácanie, opuch, začervenanie alebo podráždenie, ktoré vo všeobecnosti vymizne po dvoch alebo troch dňoch.

 

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV