Site Logotype

DOMOV Všetky ošetrenia Telo

Neablačný frakčný resurf 1540

Neablačný frakčný resurf 1540

Neablačný frakčný resurf 1540

Frakčný laserový resurfacing  sa používa na ošetrenie mnohých stavov pokožky s minimálnou rekonvalescenciou. Dokáže preniknúť dostatočne hlboko, aby stimuloval tvorbu kolagénu, ale nepoškodil povrch pokožky, ktorý pri tomto ošetrení ostáva neporušený. 

Princípom tohto ošetrenia je koagulácia kože v stĺpcoch obklopených zdravou a nedotknutou pokožkou. Stimuluje sa tým produkcia kolagénu v koži, ktorá sa potom obnovuje. Tento proces je mimoriadne účinný a bezpečný. Väčšina pacientov pozoruje mierne začervenanie a opuch niekoľko hodín až dní. Následná starostlivosť je jednoduchá a pozostáva z hydratácie kože a ochrany pred slnečným žiarením (SPF).

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa zvyčajne odporúča 3 – 5 sedení. Môžu sa vykonávať v intervaloch 4 – 8 týždňov.

Čo bežne liečime frakčným laserom ICON 1540?
Jazvy po akné a rozšírené póry

Táto prevratná technológia umožňuje liečbu všetkých typov jaziev po akné a rozšírených pórov, a to šetrným a účinným spôsobom s minimálnou rekonvalescenciou – na druhý deň po ošetrení sa pacient môže zaradiť do bežného života.

Chirurgické alebo traumatické jazvy

Toto ošetrenie môže zlepšiť vzhľad jaziev po predchádzajúcej operácii, traumatických jaziev po úrazoch alebo popáleninách.

Neablačný skin resurfacing

Cieľom je zlepšiť textúru, tón pleti a ďalšie nepravidelnosti pokožky, príznaky starnutia, ako sú jemné vrásky, vrásky a poškodenie pleti slnkom. Výsledkom je  jasnejšia, pevnejšia a hladšia pokožka.

Strie

ICON 1540 pomáha vylepšiť vzhľad strií z tehotenstva, rastu alebo kolísania hmotnosti.

Melazma

Melazma je ochorenie kože, ktoré spôsobuje nepravidelné hnedé sfarbenie tváre. Jeho príčinou môžu byť lieky, hormóny, tehotenstvo alebo slnečné žiarenie.

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV