Site Logotype

Nakúpte kozmetiku ZO SKIN HEALTH nad 150 EUR a získajte CLEANSER zadarmo!

ZO SKIN HEALTH sme priniesli ako prví na Slovensku, lebo ich produkty majú vynikajúce zloženie z top ingrediencií,“ vysvetľuje MUDr Merita Mazreku, ktorá sa stará o pleť mnohých známych žien. Jej klientkami sú Dominika Mirgová, Kristína Kormúthová, Saša Holecová, Lucia Hurajová a množstvo ďalších žien, pre ktoré je vizáž dôležitý pracovný nástroj.

1667379953ambasadorky-ZO-SKIN

Prečo sme sa rozhodli pribaliť k tejto mega kvalitnej kozmetike práve náš cleanser?

1666903964MM-1080x1080-

Pretože vieme, že bez čistej pleti sa nepohneme. Nezáleží, aké máte kvalitné krémy, séra, masky, a vôbec celú beauty starostlivosť – dôkladné čistenie je najzásadnejší krok k zdravej a krásnej pokožke. Cleanser je preto nevyhnutnosť, a ten náš nebude vašu tvár zbytočne vysušovať, naopak. Príjemne nachystá pokožku na vstrebávanie ďalších krokov.

Za značkou ZO SKIN HEALTH stojí Zein Obagi, renomovaný americký dermatológ s vyše 35 ročnou praxou. Patrí k svetovým odborníkom na problematiku omladenia pokožky, a je medzinárodný expert v oblasti chemických pílingov. Zein Obagi je autorom priekopníckych prístupov, ktoré obsahuje aj jeho kozmetika. Je zástancom názoru, že namiesto opravovania poškodení treba investovať do zdravej a správne fungujúcej pokožky. Náš cleanser používajte pokojne večer aj ráno. Hĺbkovo čistí, odstraňuje prebytočnú mastnotu, odumreté kožné bunky, make-up a iné nečistoty, ktoré zanášajú póry. Hebká textúra je ideálna pre všetky typy pleti. Neobsahuje sulfáty, jeho sila je v botanických extraktoch a ovsených amino kyselinách! Navracia pokožke potrebnú hydratáciu, má antioxidačné účinky a upokojuje iritovanú pleť. Cleanser pokojne použite aj ako holiaci, alebo telový gél.

Radi Vám poradíme ohľadom niektorého z našich produktov sledujte nás:

e-shope 

IG mazrekumedical

FB Mazreku Medical

YouTube MAZREKU MEDICAL

Pozrite si recenziu speváčky Dominiky Mirgovej, ktorá sa tiež zamilovala do produktov ZO SKIN HEALTH. Pretože sú naozaj výnimočné a fungujú pre každú pleť!

1667378342Dominika-Mirgova

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV