Site Logotype

Miesta, ktoré najviac prezrádzajú váš vek

Nie, nie, vôbec nehovoríme o vráskach!

 

1. Najkritickejšie na tvári sú ochabnuté kontúry. Najmä pokles ústnych kútikov, aj podbradku.

2. Starnutie sa prejavuje výrazne na vnútorných stranách stehien a ramien. Bez cvičenia to nepôjde:-)

3. Pery! Výplň pier je tiež veľmi žiadaná, vracia im svieži mladistvý objem. Kyselinou hyalurónovou však neriešime len peru samotnú, ale i celé okolie úst, hlavne drobné vrásočky okolo nich.

4. Na krku a dekolte kraľuje laser, Potenza, niekedy botulotoxín a výplň Radiesse. Výborná je aj mezoterapia (neinvazívna metóda, ktorá mikroinjekciami vpravuje do pokožky kyselinu hyalurónovú, alebo vitamínové roztoky.)“

Čo z toho vyplýva? Že treba začať s prevenciou včas.

Dámy, ktoré riešia prvé prejavy starnutia už okolo 35-ky, vyzerajú v 50-ke oveľa mladšie ako ich rovesníčky. Ak máte napríklad v 35-ke v pokoji bez zamračenia viditeľnú vrásku medzi obočím a poviete si, že na injekciu botulotoxínu máte minimálne 5 rokov čas, tak vo veku 40 – 45 rokov to už nebude jemná vráska, ale hlboká ryha, dodávajúca tvári nahnevaný výraz. To isté platí o tonuse pleti. Ak pozorujete, že sa pleť začína mierne ochabovať už vo veku 35 – 40 rokov, začnime to riešiť. V tom čase ešte stačí neinvazívne spevnenie a  naštartovanie novotvorby kolagénu. Ak sa však žena spamätá až okolo 50-ky, tieto procedúry už nestačia. Úprimne, pôjde to viac do peňazí a možno to už vyrieši len skalpel, teda veľký facelift.

 

Radi vám zarezervujeme váš termín zavolajte nám 0948 204 962 a my sa o vás postaráme.

ŽI ŽIVOT PODĽA SVOJICH PREDSTÁV!

REZERVUJ SI TERMÍN

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV