Site Logotype

DOMOV Všetky ošetrenia Telo

MAX SHAPE by Mazreku Medical

MAX SHAPE by Mazreku Medical

MAX SHAPE by Mazreku Medical

MAX SHAPE by MAZREKU MEDICAL Unikát 5 v 1 len u nás

Predstavujeme náš nový prírastok v rámci prístrojových telových ošetrení, ktorý dokáže naraz riešiť tuk, centimetre, modelovanie, aj celulitídu. Originálny MAX Shape by Mazreku Medical spája všetko, čo sme doposiaľ nenašli v žiadnom inom prístroji. V čom je jeho tajomstvo? V kombinácii infračerveného svetla, rádiofrekvencie, ultrazvuku, podtlaku a masážnych valčekov. MAX Shape by Mazreku Medical „maká“ na maximum, naraz nasáva a masíruje,- čo je dobre známa funkcia iných obľúbených anti celulitídových ošetrení, ako je napríklad LPG. Lenže tento prístroj navyše prehrieva tkanivo, zvyšuje mikrocirkuláciu a látkovú výmenu, čím zmenšuje tukové bunky. Súčasné pôsobenie všetkých spomínaných funkcií spevňuje kožu a odstraňuje celulitídu, a stimuluje tvorbu kolagénu, tzv. bielkoviny mladosti. Jeho tvorba klesá už od 25-ky, o 1,5 percenta každý rok, po 45-ke sa už takmer netvorí!   

Použitie je vhodné na celé telo a dokonca aj na tvár, pretože obsahuje rádiofrekvenčnú technológiu, ktorá dokáže zoštíhliť kontúry. Neinvazívna procedúra trvá 30 minút + 10 minút trvá aplikácia ultrazvuku na záver. Ultrazvuk dopomôže ešte účinnejšiemu rozbitiu a vyplaveniu tukových buniek.

Minimálny počet sedení pre efektné výsledky 6, ideálny počet 10.

Cena 1 ošetrenia: 189,- EUR s DPH.

Zvýhodnený balík 10 ošetrení: 1499,- EUR s DPH. 

Pri kúpe balíka ošetrení od nás navyše dostanete zdarma ZO SKIN HEALTH – CELLULITE CONTROL, ktorého prelomové spojenie ingrediencií nepretržite minimalizuje výskyt kontúr stehien a viditeľné príznaky celulitídy, v hodnote 130,80 EUR.

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV