Site Logotype

DOMOV Všetky ošetrenia Tvár

Juvederm Volite- light lifting

Juvederm Volite- light lifting

Juvederm Volite- light lifting

Juvéderm Volite ako jedinečný originálny preparát na báze špeciálne zosieťovanej kyseliny hyalurónovej od firmy Allergan,  predstavuje najnovšiu injekčnú technológiu biorevitalizácie pokožky, ktorý slúži na podporenie  textúry, elasticity, hydratácie a tým pádom žiarivosti pokožky po dobu celých 9 mesiacov.

Výhody ošetrenia Juvéderm Volite

Juvéderm VOLITE predstavuje injektabilný preparát obsahujúci 2 rôzne reťazce kyseliny hyalurónovej, ktoré sú špeciálnou technológiou VYCROSS spojené do pevného gélu s výborným efektom na kožu. Juvéderm VOLITE sa po aplikácií do kože mikrovpichmi dokáže rovnomerne zapracovať do medzibunkového tkaniva, je vysoko odolný voči pôsobeniu voľných radikálov, vďaka čomu má predĺžený účinok na dobu približne 9 mesiacov, pri jedinej aplikácií bez nutnosti opakovania. Vďaka jeho schopnosti viazať vodu v podkoží zabezpečuje hlbokú hydratáciu s viditeľným jemným liftingovým efektom bez menenia prirodzených tvárových rysov. 

Štúdie, ktoré hodnotili účinnosť a bezpečnosť Juvéderm VOLITE preukázali:
  • U viac než 96 % pacientiek bola textúra pokožky po ošetrení hladšia
  • U viac než 89 % pacientiek došlo k vyhladeniu jemných vrások
  • Žiadna pacientka nemala nežiadúce prejavy po ošetrení
Priebeh ošetrenia:
  • Na ošetrovanú plochu sa nanesie krém s obsahom lokálneho anestetika
  • Špeciálnou jemnou ihlou (minimalizujúcou bolestivosť) sa 2ml preparátu aplikujú do celej tváre, resp. krku, dekoltu, chrbtov rúk, pier
  • Samotná aplikácia trvá približne 15 minút
  • V deň ošetrenia sa neodporúča namáhať sa, používať kozmetické preparáty

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV