Site Logotype

Injector – veľa muziky za málo peňazí!

Tajomstvo úspechu je v tých maličkých ihličkách. Jemnými vpichmi dostanú nervové zakončenia signál, že pokožka bola „poranená“, takže spustí proces obnovy a cez tieto ranky savšetky použité boostre dostanú omnoho hlbšie. Účinok? Fantastický!

Injector slúži na niekoľko ošetrení, ktoré už roky nemajú konkurenciu:

Mezoterapia – najpopulárnejší estetický zákrok, významne zlepšujúci kvalitu kože. Hydratácia + vyhladenie.

Aquashine – botox efekt bez botoxu!- na okamžitú regeneráciu a lifting, vrásky, hyperpigmentácie a jazvičky po akné

Plazmaterapia – na hlboké vrásky, akné, jazvy, strie, ale aj vypadávanie vlasov

Skinbooster – zásoba dlhotrvajúcej hydratácie, ktorá zlepšuje elasticitu kože, jej štruktúru a zregeneruje ju zvnútra. Obzvlášť krásne výsledky na pokožke po lete, ktorá bola vystavená nadmernému slneniu. 

Prečo ich máte chcieť? Lebo sú osvedčené, efekt fantastický a rýchly a môžete si ich dopriať kedykoľvek – napríklad aj cez víkend, počas našich nových termínov! A ešte je tu aj DARČEK!

Kúpte si balíček 3 injektorových ošetrení TVÁR Aquashine, Mezoterapia, Skinbooster alebo Plazmaterapia v hodnote 390 EUR – 7 dňová kúra proti vráskam La roche Posay v hodnote 26 Eur zdarma.

1666620113MM-14

Kúpte si balíček 3 rozšírených injektorových ošetrení TVÁR + KRK + DEKOLT v hodnote 690 EUR – Callys hyalurónové sérum v hodnote 60 EUR zdarma.

1666620226INJEKTOR-1080x1080-3-

Tri sedenia sú ideálny počet na naštartovanie procesu obnovy. Jeseň je ako stvorená pre ihličky, a nemusíte sa báť žiadnych poškodení kože alebo rekonvalescencie. Injector je v rámci „udržiavačky“ to najlepšie, čo môžete vašej pleti dopriať. Dopraví aktívne látky ako kyselinu hyalurónovú, vitamíny a boostery kolagénu priamo do kože a zaistí tak okamžitú hydratáciu. Obľúbené ošetrenie tak rieši celkové omladenie tváre, aj vrásky – vrátane tých okolo očí.

 

Acia platí na balíčky injektorových ošetrení MEZOTERAPIA, AQUASHINE, PLAZMATERAPIA, SKINBOOSTER zakúpené do 30.11.2022.

Zarezervujte si svoje termíny – volajte 0948 204 962  alebo nám napíšte info@mazrekumedical.com

Radi Vám odpovieme na Vaše otázky ohľadom ošetrení alebo poradíme ohľadom niektorého z našich produktov na e-shope

sledujte nás na IG mazrekumedicalFB Mazreku Medical

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV