Site Logotype

DOMOV Všetky ošetrenia Tvár

HydraFacial

HydraFacial

HydraFacial

HydraFacial je jedinečným ošetrením pre čistenie a omladenie všetkých druhov pokožky. Jedná sa o jeden z najúčinnejších a zároveň najšetrnejších prostriedkov hĺbkového čistenia pleti a neinvazívneho resurfacingu pleti. Ošetrenie je zároveň príjemnou relaxáciou, pri ktorej okamžite viditeľne hydratujeme pleť, ktorej povestný „glow“ zostane viditeľný minimálne 3-4 dni po ošetrení.

Ošetrenie sa vykonáva použitím nadstavcom na infúziu jednotlivých roztokov do kože, ktoré rieša jeden alebo viacero problémov pleti.

Vyberte si z našej ponuky jedinečne vyskladaných ošetrení také, ktoré poskytne Vašej pleti to, čo aktuálne potrebuje. Na výber máme zo 4 druhov ošetrení:

HYDRAFACIAL PURIFYING – zameriava sa na problematickú pleť s upchatými pórmi. V 4 krokoch pleť vyčistíme, aplikujeme jemný chemický peeling, extrahujeme nečistoty a následne hydratujeme kyselinou hyalurónovou s antioxidantami. Pri aknóznej pleti odporúčame absolvovať kúru 5 ošetrení v týždennom intervale, ktorú si môžete zakúpiť aj ako zvýhodnený balík.

A keďže milujeme veľkolepé výsledky, posunuli sme náš HydraFacial na novú úroveň a doplnili o špeciálne sérové boostery, ktoré sú exkluzívne svojim zložením aj účinkom. Dopriať si ich môžete, ak si zvolíte tieto varianty ošetrenia Hydrafacial Luxury alebo Hydrafacial Platinum:

HYDRAFACIAL LUXURY – naše najobľúbenejšie ošetrenie, ktoré okrem všetkých krokov obsiahnutých v HydraFacial Classic ošetrení poskytne aj infúziu jedného z vysokokoncentrovaných boostrov:

– Nassif MD Hydraglucan sérum. Poznáte TV šou Spackané plastické operácie (Botched)? Jeden z hlavných protagonistov, Dr. Nassif vyvinul tento rejuvenizačný koktejl na 100 % hydratáciu a reparáciu pleti. Wau efekt pred dôležitou udalosťou a must have pre každú ženu pred Vianocami!

– ZO SKIN Health Brightalive. Super sérum našej milovanej značky špeciálne pre HydraFacial zákrok. Úžasne rozjasní pleť, zjednotí jej farebnosť a potlačí nepekné pigmentácie.

– ZO SKIN Health Rozatrol. Nádherne zhydratuje a upokojí pokožku, ktorá je precitlivelá. Multi redness complex minimalizuje začervenanie a práve v sezóne kúrenia a sychravého počasia je pre každú pleť ako spása.

HYDRAFACIAL PLATINUM – nechajte sa rozmaznať lymfatickou bankovou masážou tváre, ktorá naštartuje proces čistenia pokožky od toxínov a odvodnenia tvárových partií. Po nej nasleduje 6 krokov ošetrení, ktoré sú obsiahnuté v HydraFacial Luxury procedúre. Po skončení procedúry Vám aplikujeme pleť rozjasňujúcu masku ZO SKIN Health by Obagi s anti-aging zložením a následne absolvujete svetelnú terapiu lampou, ktorá upokojuje pokožku a zároveň naštartuje obnovujúce procesy v hlbších štruktúrach tkanív.

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV