Site Logotype

Gratulujeme Miss Skin 2023

S veľkou radosťou sme mali príležitosť spolupracovať s Miss Slovensko 2023. Chceli by sme touto cestou vyjadriť našu úprimnú vďaku všetkým súťažiacim a organizátorom za ich neúnavnú prácu a oddanosť. Súčasne by sme chceli srdečne zablahoželať víťazke Miss Slovensko 2023, Daniele Vojtasovej. Jej krása a šarm nás nesmierne potešili a sme nadmieru spokojní s výsledkom hlasovania.

Ďalší titul ktorý získala Daniela, Miss Slovensko 2023 získala vďaka Klinike estetickej medicíny Mazreku Medical, ktorá vyhlásila po prvý krát tento titul pre finalistku s najkrajšou a najzdravšou pleťou.

Hlasovaním za svoju favoritku sa hlasujúci na stránke kliniky automaticky zaradili do súťaže o kozmetickú starostlivosť od Kliniky estetickej medicíny Mazreku Medical v hodnote 200 €. „Veľmi sa teším aj z titulu, ktorý je spojený so zdravou pleťou. Myslím si že úsmev a hlavne zdravá pleť sú dôležité a vedia nás rozžiariť. Hlavne však vedia posilniť naše sebavedomie. “

Klinika estetickej medicíny Mazreku Medical bola založená uznávanou doktorkou MUDr. Meritou Mazreku, ktorá využíva vlastnú metódu práce so ženskou a mužskou krásou, tzv. Ultimate Beauty Method™. Táto metóda stojí na troch základných pilieroch: SYMETRIA, JEMNOCIT, MEDICÍNA. Naším cieľom nie je klientov meniť, ale odomknúť ich potenciál krásy. Snažíme sa im pomôcť docieliť ich najlepšiu verziu seba samého.

Zdroj : https://www.miss-slovensko.sk/2023/06/30/miss-skin-2023-dalsi-titul-pre-danielu-vojtasovu/

Foto : Arthur Koff

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV