Site Logotype

DOMOV Všetky ošetrenia Telo

Microneedling

microneedling

Microneedling

Pri tomto ošetrení prepichávame pokožku ihlami kmitajúcimi vo zvislej polohe, a tým zaisťujeme penetráciu účinných látok do kože a jej stimuláciu. 

Ošetrenie microneedling je hygienické, rýchle a účinné. Predstavuje efektívny spôsob dosiahnutia zlepšenia pleti, kde sa pokožka obnovuje a zapravujú sa do hĺbky účinné látky bez poškodenia hornej vrstvy pokožky . Výsledky sú porovnateľné s výsledkami chemického peelingu. Môže byť použitý ako alternatívna liečba alebo dokonca v kombinácii s inými ošetreniami. Cieľom ošetrenia  je dosiahnuť štrukturálne a udržateľné zlepšenie pleti. Účinok mikroihličiek  spočíva v tom, že prirodzeným a bezpečným spôsobom možno dosiahnuť veľké množstvo vylepšenia. Jednorazová a sterilná náplň – ihla sa skladá z 11 malých ihiel, ktoré vibrujú a vytvárajú malé vertikálne kanáliky v pokožke. Tieto miniatúrne kanály nie sú voľným okom viditeľné, ale stimulujú pokožku práve tak, aby aktivovali prirodzený proces regenerácie. Kolagén a elastín zabezpečujú pevnosť a pružnosť pokožky, vďaka čomu je pokožka pevnejšia a hladšia. Znižujú jazvy a vrásky a hyperpigmentácia mizne počas obnovy pokožky  aj vďaka účinným látkam, ktoré prenikli do hĺbky pokožky. V dôsledku týchto faktorov dôjde k omladeniu pokožky. Automatické vertikálne vibračné ihly a nastaviteľná hĺbka ihiel počas liečby umožňujú prispôsobiť ošetrenie vašim individuálnym potrebám. 

Microneedling rieši:

Jemné vrásky, vrásky, relaxáciu pokožky, hrubé póry, problémy s pigmentáciou, plešatosť (alopécie), rednutie vlasov, jazvy po akné, hypertrofické a hypertrofické jazvy, popáleniny a strie.

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV