Site Logotype

Bez tohto sa nezaobíde žiadny tínedžer

Môžete nám dôverovať, čo sa týka problematickej pleti, máme dlhoročné skúsenosti a vieme, čo skutočne funguje!

Niežeby bolo akné a problémová pleť len záležitosť našich synov a dcér. Častokrát nás akné sprevádza aj v dospelosti, dokonca v zrelom veku. Príčin je množstvo, riešenia neisté a býva to beh na dlhú trať. Tento balíček CLEAR SKIN  zostavila osobne MUDr. Merita Mazreku tak, aby mastná pleť dostala presne čo potrebuje, – aj dávku hojenia, účinných ingrediencií, ale bez zbytočného vysušenia. Obsahuje naši anti akné stálice:

1. ZO SKIN Exfoliating cleanser

Pretože čistenie je základ! Odstraňuje povrchovú mastnotu a nedokonalosti, nezbavuje však pleť prirodzenej ochrannej bariéry. Pomáha udržať póry čisté pre minimalizáciu výskytu vyrážok, kyselina salicylová zároveň zabezpečuje hlbšiu penetráciu do pokožky, kde prebieha čistenie.

2. ZO SKIN Oil control pads

Absolútne zázračné no nedráždivé tampóniky s tromi kyselinami. Redukujú tvorbu akné, normalizujú mastnotu a výskyt rozšírených pórov. Vlhčený tampónik aj zosvetľuje jazvy po akné, čím sú menej viditeľnejšie.

3. ZO SKIN Complexion clearing mask

Ílová čistiaca maska pomáha čistiť zanesené póry a absorbuje nadbytočný maz na povrchu pokožky, ktorý môže byť príčinou výskytu akné. Maska pôsobí aj hydratačne a môžete si ju nanášať aj lokálne na zapálené miesta.

+ dva MUST HAVE produkty od La Roche Posay

Toleriane Dermallergo, osvedčený hydratačný krém pre problematickú pleť a Anthelios Ultra gel/krém SPF 50, hodvábna ochrana pleti pred slnkom. Pretože aj aknózna pleť potrebuje hydratáciu a zároveň celoročnú ochranu pred slnkom.

VŠETKY vianočné balíčky + darčekové poukazy vám krásne VIANOČNE ZABALÍME a pošleme ZDARMA! Už len položiť pod stromček, a tešiť sa z radosti svojich blízkych.

Radi Vám poradíme ohľadom niektorého z našich produktov: volajte 0948 204 962 , alebo nám napíšte info@mazrekumedical.com

sledujte nás na: IG mazrekumedicalFB Mazreku MedicalYouTube MAZREKU MEDICAL

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV