Site Logotype

5 beauty trikov Francúzok, ktoré môžeme robiť aj my

Tak takto to robia, že sú pôvabné, inšpiratívne, štýlové a celý svet je z nich paf!

1. Dávajú si pozor na slnko

Francúzky sa držia istých zásad a sú to veci, ktoré sa dedia z mamy na dcéru. Napríklad takýto zásadový postoj majú k opaľovaniu – vedia, že je rizikové. Je to veľký posun oproti 60 a 70- tym rokom, kedy bol bronz trendy; dnes, namiesto vypekania sa v St.Tropez, volia bezpečné opálenie z tuby svojho obľúbeného samoopaľovacieho krému. Samozrejme, každý deň a celý rok používajú krém s SPF.
Náš tip: ultra ľahulinký hodváb na tvár s SPF 50 od ZO Skin.

2.Milujú vodu

A stále a zas a znova. Vodu Francúzky pijú skutočne od svitu do mrku, plus ju používajú vo vynikajúcej kozmetike, napríklad v sprejoch na tvár, ktoré sa tu predávajú ako nikde inde na svete.

3. A milujú aj masky

Vedia sa rozmaznávať, doprajú si a hýčkajú si pokožku minimálne dva krát týždenne, pretože inú nemajú a chcú si ju udržiavať v špičkovej kondícii. Lebo masky sú ako SPA pre pleť a ak chcete pre ňu to naj naj naj, siahnite po týchto luxusných sheet maskách od londýnskej značky MZ SKIN.

 

4. Mejkap používajú veľmi opatrne.

U nás je to nevídaný postoj, lebo s mejkapom a všetkými darmi dekoratívnej kozmetiky sa dokážeme vyhrať, len čo je pravda. Máme ich desiatky na poličkách a stále podľahneme novým, s ktorými experimentujeme. No Francúzky narábajú s týmito produktmi ostražito, ba čo viac, absolútne neváhajú chodiť úplne bez mejkapu! Nanášanie omietok a prácne vyrábanie mačacích očí neprichádza do úvahy, maximálne zľahka podporia svoj prirodzený look. A práve toto odráža ich sebavedomie, ktoré je v konečnom dôsledku ich najväčším beauty tajomstvom. Ak chcete len jemne zahaliť svoju tvár do zjednoteného zdravého tónu, nič lepšie ako Tint & Protect nenájdete!

5. Starostlivosť o pleť berú fakt vážne.

Keďže často prezentujú svoju pleť „nahú“, teda bez všetkého, je jasné, že sa o ňu zaujímajú a nekompromisne starajú. Už mladé dievčatá majú vžitú rutinu odličovania a hydratovania, takisto ochrany pred slnkom, neskôr pridávajú silnejšie krémy, séra atď. A takto svoju pleť vychovávajú, aby nezostarla predčasne, pretože vedia, že anti aging sa nedá začať riešiť v štyridsiatke. Tento prístup vyznávame aj u nás, v Mazreku Medical. Špecializujeme sa na jemné neinvazívne ošetrenia, napríklad POTENZALPG tváreProfhilo a ďalšie, ktoré pleť nádherne preventívne zakonzervujú v jej najlepšej podobe!

 

Radi vám zarezervujeme váš termín zavolajte nám 0948 204 962 a my sa o vás postaráme.

ŽI ŽIVOT PODĽA SVOJICH PREDSTÁV!

REZERVUJ SI TERMÍN

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV