Site Logotype

DOMOV Všetky ošetrenia Tvár

Vital Injektor Mezoterapia

Vital Injektor Mezoterapia

Vital Injektor Mezoterapia je ošetrenie, pri ktorom pomocou injektora aplikujeme do pokožky mezoterapeutické roztoky s cieľom jej rejuvenizácie. Aktívne látky ako kyselina hyalurónová, vitamíny a boostery kolagénu sú týmto spôsobom vpravované do celej ošetrovanej oblasti rovnomerne vo vopred nastavenom množstve a hĺbke počas celej aplikácie. Vďaka priamej aplikácii do kože je zaistená hydratácia pleti, skvalitnenie jej elasticity a tonusu a tiež redukcia vrások. Pomocou mnohopočetných vpichov v pokožke stimulujeme prirodzenú ochrannú funkciu, ktorá spustí proces hojenia, čím je ošetrenie ešte efektívnejšie. Použitím injektora prebieha niekoľko vpichov malými, tenkými ihlami súbežne v rovnakom čase, vidí ich len ten, kto ošetrenie vykonáva, vďaka čomu počet vpichov klient/ka nevníma a ošetrenie môžu podstúpiť aj tí, ktorí majú strach z ihiel.

Okrem tváre je možné ošetriť aj oblasť krku a dekoltu. Vďaka anestetickému krému a technike vpravovania mezoterapeutického roztoku do kože je bolestivosť ošetrenia minimálna, je možné podstúpiť ho celoročne a bez potrebného zotavovania. Po terapii odporúčame nevystavovať ošetrovanú oblasť priamemu slnečnému žiareniu, vyhýbať sa extrémnym teplotám ako je wellness-sauna po dobu 2 týždňov, používať fotoprotekciu a dodržiavať pitný režim.

Mezoterapia nie je vhodná pre tehotné ženy, u osôb užívajúcich lieky na riedenie krvi, pri precitlivenosti na aplikované látky a pri akútnom zápale kože v ošetrovanej oblasti či herpese.

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV