Site Logotype

U nás vybavíte všetky darčeky: pre mamu, syna, kamošku, sestru, SEBA!

Nestresujte sa a darujte svojim blízkym kozmetiku, ktorú ocení každý: balíčky vyskladala osobne naša MUDr. Merita Mazreku a nakombinovala ich tak, aby bol efekt maximálny, pretože jednotlivé účinné látky na seba nadväzujú. Kuk na našu ponuku!

1. Hydratačná bomba – náš najobľúbenejší bestseller, ktorý urobí dobre každej pokožke v každom veku. S týmto darčekom ulahodíte každej žene.

2. Vianočný balíček pre neho – lebo sa nám páči, keď sa muži o seba starajú! Vybrali sme skvelé mužské produkty + vitamíny.

3. Pevná & pružná – darčekový set s úžasným rollerom + pleťovou starostlivosťou pre tváričky, ktoré už začínajú pociťovať ochabovanie.

4. TOP EYE SECRET – pre dámy, ktoré riešia najmä okolie očí (nie je to každá z nás?:-) Tri overené kozmetické vychytávky v jednom.

5. Clear skin – náš anti akné balíček pre problematickú pleť. Vhodný nielen pre synov a dcéry ale aj pri dospeláckych problémoch s nečistou pleťou.

6. Retinol wrinkle killer – pretože retinol je najlepší priateľ ženy a najväčší nepriateľ vrások! Balíček nakombinovaný tak, aby si na retinol pokožka postupne zvykla.

7. Glowskin – ďalšia stálica, lebo ktorá žena nepotrebuje trochu prežiariť a zobudiť unavenú pleť? 5 top produktov v jednom balíčku.

8. Osobná beauty rutina Merity Mazreku – och, Ježiško, toto by sme si všetky chceli nájsť pod stromčekom! Kompletný 10 krokový systém starostlivosti o pleť pre najnáročnejšie dámy.

+ LAST MINUTE ZÁCHRANA pre nerozhodných

Náš darčekový poukaz. Absolútne najpraktickejší darček, ktorý ocení každý obdarovaný, lebo si u nás vyberie čo chce a kedy chce – presne na mieru.

PS: NEPREHLIADNITE

Vianočné darčeky Mazreku Medical

VŠETKY vianočné balíčky + darčekové poukazy vám krásne VIANOČNE ZABALÍME a pošleme ZDARMA! Už len položiť pod stromček, a tešiť sa z radosti svojich blízkych.

Radi Vám poradíme ohľadom niektorého z našich produktov: volajte 0948 204 962 , alebo nám napíšte info@mazrekumedical.com

sledujte nás:

e-shope 

IG mazrekumedical

FB Mazreku Medical

YouTube MAZREKU MEDICAL

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV