Site Logotype

Tím Mazreku Medical sa rozrástol. Zoznámte sa s Dr. Nikolou Šragovou

Profesionalita na prvom mieste. S radosťou vám oznamujeme, že lekársky tím v klinike Mazreku Medical sa rozrástol. Radi by sme vám predstavili Dr. Nikolu Šragovú, ktorá robí svoju prácu s vysokým nasadením a vášňou. Je plne zaškolená do našej unikátnej Ultimate Beauty Method™, ktorá je založená na súhrne troch kľúčových princípov: SYMETRIA, JEMNOCIT, MEDICÍNA. Využite unikátnu možnosť stať sa jej klientkou so špeciálnou uvádzacou cenou – 25%, ak sa objednáte do 28.2.2023. Dr. Šragová sa bude špecializovať na laser, aplikáciu botulotoxínu, výplní, Ultraformer terapiu, ošetrenie Potenza či ThreeForMe, ktoré dokáže vyriešiť tri bežné problémy s pokožkou – vrásky, poškodenie slnkom a žilky na tvári. Je to bezpečné, šetrné a neinvazívne ošetrenie laserom.

Dr. Šragová, prečo ste si vybrali práve estetickú medicínu? 

Medicína pre mňa znamená nie len záchranu ľudského života, ale aj to, aby som prostredníctvom nej vedela skrášliť človeka tak, aby bol spokojný sám so sebou. Myslím si, že každá žena chce byt krásna a atraktívna, tak ako aj muž a mňa fascinuje, že aj vďaka medicínskym zákrokom to vieme docieliť.

Na aké zákroky sa v klinike Mazreku Medical špecializujete? 

V klinike Mazreku Medical sa špecializujem na aplikáciu botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej, mezoterapiu, bioremodeláciu pleti Profhilo, laserové zákroky, ošetrenie Potenza a Ultraformer terapiu.

V čom sa odlišujete od iných lekárok? 

Ako lekárka som cieľavedomá, dobrosrdečná, s citom pre pochopenie. Keď chcem niečo dosiahnuť, robím všetko pre to, aby to vyšlo a mojím najväčším úspechom je radosť a spokojnosť mojich pacientov – to platí vlastne aj pre ďalšiu otázku, že práve pre to by si ma mali pacienti vybrať.

Prečo by si mali klientky zvoliť práve vás? 

Pretože som na seba prísna a ak nevidím spokojnosť klientov, budem robiť všetko pre to, aby nakoniec spokojní boli. 

Ako vy definujete krásu ženy, čo to pre vás znamená? 

Krasa ženy pre mňa znamená atraktivitu, zosúladenie jednotlivých tvarov, čŕt, jemnosť a prirodzenosť. Spája spokojnosť so sebou samým a pýchu na to, kým som.

Ktoré zákroky sú z vášho pohľadu univerzálne najúčinnejšie? 

Všetky zákroky, ktoré naša klinika ponúka, sú z môjho pohľadu univerzálne. Ak viete pri pohľade na človeka odhadnúť, čo presne potrebuje a koľko toho potrebuje, viete urobiť z neho prirodzene krásneho bez použitia invazívnych zákrokov.

 

REZERVUJTE SI TERMÍN – volajte 0948 204 962  alebo nám napíšte info@mazrekumedical.com

sledujte nás na IG mazrekumedicalFB Mazreku Medical

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV