Site Logotype

Sviatkujte bez stresu, hodujte bez výčitiek. O zvyšok sa postaráme my!

V zálohe máte náš nový prírastok, ktorý dokáže naraz riešiť tuk, centimetre, modelovanie, celulitídu. Museli sme si ho vymyslieť, nakonfigurovať a teraz je pripravený dostať vás do formy. Prístrojové telové ošetrenie MAX Shape by Mazreku Medical je game changer!

V čom je jeho tajomstvo? V kombinácii infračerveného svetla, rádiofrekvencie, ultrazvuku, podtlaku a masážnych valčekov. Náš MAX Shape by Mazreku Medical maká na maximum, naraz nasáva a masíruje,- čo je dobre známa funkcia iných obľúbených anti celulitídových ošetrení, ako je napríklad LPG. Lenže tento prístroj navyše prehrieva tkanivo, zvyšuje mikrocirkuláciu a látkovú výmenu, čím zmenšuje tukové bunky. Súčasné pôsobenie všetkých spomínaných funkcií spevňuje kožu a odstraňuje celulitídu, a stimuluje tvorbu kolagénu, tzv. bielkoviny mladosti. Jeho tvorba klesá už od 25-ky, o 1,5 percenta každý rok, po 45-ke sa už takmer netvorí!   

Použitie je vhodné na celé telo a dokonca aj na tvár, pretože obsahuje rádiofrekvenčnú technológiu, ktorá dokáže zoštíhliť kontúry. Neinvazívna procedúra trvá 40 minút + 10 minút trvá aplikácia ultrazvuku na záver. Ultrazvuk dopomôže ešte účinnejšiemu rozbitiu a vyplaveniu tukových buniek.

Minimálny počet sedení pre efektné výsledky 6, ideálny počet 10.

Uvádzacia cena 1 ošetrenia: 189,- EUR s DPH.

Zvýhodnený balík 10 ošetrení: 1499,- EUR s DPH.

Pri kúpe balíka ošetrení od nás navyše dostanete zdarma ZO SKIN HEALTH – CELLULITE CONTROL, ktorého prelomové spojenie ingrediencií nepretržite minimalizuje výskyt kontúr stehien a viditeľné príznaky celulitídy, v hodnote 130,80 EUR.

Radi vám zarezervujeme váš termín, zavolajte nám 0948 204 962 a my sa o vás postaráme!

REZERVUJ SI TERMÍN

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV