Site Logotype

Preleštite kreditky, rozbite prasiatka: Prichádza BLACK FRIDAY!

Jasné, ani my sa nevieme dočkať! Black Friday výpredaje zachvátili aj Mazreku Medical a pripravené sú akcie a zľavy, s ktorými ušetríte, vybavíte darčeky a zároveň dlhodobo investujete do svojej pleti.

Najväčší nákupný sviatok odpálime 30 %- nou zľavou na CELÝ sortiment kozmetiky ZO SKIN HEALTH / použite zľavový kód: BLACK FRIDAY.  Prečo ju máte chcieť?

– prémiová americká kozmetická značka vyvinutá špičkovým dermatológom

– Zein Obagi, renomovaný lekár s vyše 35 ročnou praxou patrí k top svetovým odborníkom na problematiku omladenia pokožky, a je medzinárodný expert v oblasti chemických pílingov.

– je autorom priekopníckych prístupov, ktoré obsahuje aj jeho kozmetika.

– túto kozmetiku máme ako prví na Slovensku, a absolútne jej veríme, máme je overenú na vlastnej koži

Nakúpte si čokoľvek zo sortimentu ZO SKIN HEALTH o tretinu lacnejšie, to je ponuka, ktorá sa nezopakuje, pretože ceny pôjdu len a len hore. Plus môžete vybaviť seba aj svojich blízkych fantastickými produktmi, ktoré môžete používať niekoľko mesiacov.

BLACK FRIDAY sme sa rozhodli osláviť aj PIATIMI špeciálnymi balíčkami ošetrení, ktoré zostavila osobne MUDr. Merita Mazreku pre najčastejšie pleťové problémy. Aj na ne vám ponúkame zľavu až 30 %, čo znamená že ušetríte stovky eur! Prečo ich máte chcieť?

– lebo sú to kombinácie technológií a ošetrení, ktoré naozaj fungujú a v synergii prinášajú úžasný efekt

– dostanete opäť veľa muziky za menej peňazí a takéto ošetrenie je ďalší vynikajúci tip na darček

– máme pre každého niečo a 5 verzií skutočne efektívnych beauty zákrokov, ktoré vykonávame najmodernejšími prístrojmi + našim know how

Nakúpte so zľavou 30% naše TOP ošetrenia, nakombinované osobne MUDr. Meritou Mazreku pre každý typ pokožky:

– vyberte si Ultimátne spevnenie (Ultraformer + fotorejuvenizácia), Total anti aging extreme (Three forme muti laser + výplne kyselinou hyalurónovou), Superglow (neablačný frakčný resurf + plazmaterapia), Zbav sa akné (3 x IPL Icon Max G), alebo Antiaging ultra (fotorejuvenizácia + plazmaterapia).

Mega zľava 30% platí aj na celý sortiment kozmetickej značky ZO SKIN HEALTH! Akcia platí len do 28. 11.2022 použite zľavový kód: BLACK FRIDAY.  Využite šancu nakúpiť skvelé darčeky v predstihu a ušetriť stovky eur.

Radi Vám poradíme ohľadom niektorého z našich produktov: volajte 0948 204 962 , alebo nám napíšte info@mazrekumedical.com

sledujte nás na: IG mazrekumedical FB Mazreku Medical  YouTube MAZREKU MEDICAL

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV