Site Logotype

Predvianočný beauty refresh: hĺbkový detox pokožky, ktorý ju nakopne IHNEĎ!

Len jediné ošetrenie zvládne počas jedného sedenia niekoľko vecí naraz: HydraFacial. Miláčik Hollywoodu a žien na celom svete, ktoré chcú prísť, poležať si trištvrte hodinku a odísť s nádherne rozjasnenou a vypnutou tvárou.

My ženy milujeme okamžité účinky a výsledky, preto je HydraFacial na celom svete bezkonkurenčne najobľúbenejšie tzv. walk in -walk out ošetrenie. Zvládne toto všetko: detoxikácia, hydratácia, regenerácia a omladenie pleti v jednom. Plus môže mať aj liečebný efekt, podľa toho, ktorú verziu ošetrenia zvolíte. V podstate ide o „vodný píling“, pri ktorom relaxujete a následne si užívate komplimenty na dôležitej akcii, udalosti, oslave, večierku, plese… všade, kde sa objavíte.

O čo ide? HydraFacial je super účinné a šetrné čistenie pleti do hĺbky a zároveň neinvazívny resurfacing. Ošetrenie vytvára povestný „glow“, ktorý zostane viditeľný minimálne 3-4 dni po. Nedráždi, nebolí, môžete si ho dopriať aj pri citlivej pleti, kedykoľvek a opakovane.

V Mazreku Medical máme HydraFacial v štyroch prevedeniach:

1. HydraFacial Purifying pre problematickú pleť s upchatými pórmi.

V 4 krokoch pleť vyčistíme, aplikujeme jemný chemický peeling, extrahujeme nečistoty a následne hydratujeme kyselinou hyalurónovou s antioxidantami. Pri aknóznej pleti odporúčame absolvovať kúru 5 ošetrení v týždennom intervale, ktorú si môžete zakúpiť aj ako zvýhodnený balík.

2. HydraFacial Classic pre všetky ženy., ktoré sa pravidelne starajú o svoju pleť Základné ošetrenie zamerané na normálnu pleť. Pozostáva z 5 krokov: čistenie pleti/detoxikácia, exfoliácia, hydropeeling, spevnenie/rozjasnenie a hydratácia pleti. 

3. HydraFacial Platinum pre kompletný detox a obnovu pokožky.

Rozmaznávanie lymfatickou bankovou masážou tváre, ktorá naštartuje proces čistenia pokožky od toxínov a odvodnenia tvárových partií. Po nej nasleduje 6 krokov ošetrení, ktoré sú obsiahnuté v HydraFacial Luxury procedúre.

4. HydraFacial Luxury pre pleť, ktorá chce extra špeciálne zažiariť.

Naše najobľúbenejšie ošetrenie pridáva ku všetkým krokom v HydraFacial Classic aj infúziu jedného z roztokov s vysokokoncentrovanou účinnou látkou:

DERMABUILDER – komplex peptidov pre anti-aging

Nassif MD HYDRAGLUCAN – super intenzívna hydratácia

Brightalive BOOSTER – rozjasnenie a odstránenie pigmentácií

Regen GF – rastové faktory pre naštartovanie tvorby kolagénu a elastínu na spevnenie ochabnutej kože.

Zarezervujte si svoje termíny – volajte 0948 204 962  alebo nám napíšte info@mazrekumedical.com

Radi Vám odpovieme na Vaše otázky ohľadom ošetrení alebo poradíme ohľadom niektorého z našich produktov na e-shope

sledujte nás na IG mazrekumedicalFB Mazreku Medical

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV