Site Logotype

Postaráme sa o vás ako o Dominku

Dominika Mirgová je klientkou Mazreku Medical už rok. Pôvodne chcela len jemne upraviť svoje pery, ale nebránila sa našim návrhom, aby sme sa o ňu postarali komplexne. Metódou Ultimate Beauty Method dokážeme cez správne zvolené zákroky rozvinúť potenciál aj tej vašej krásy pri maximálnej miere prirodzenosti.

K doktorke Mazreku som sa dostala na odporúčanie mojej kolegyne z brandže, raperky Saimonsy. Síce som bola v starostlivosti inej kliniky, no zvedavosť u mňa zvíťazila a pohľadala som si na ňu recenzie. Viacerí hovorili, že je jedna z najlepších a keďže som chcela dať svojej pleti nejaký refreš, navštívila som ju a odvtedy už inam nechodím,“ opisuje známa speváčka, ako si našla cestu k MUDr. Merite Mazreku. Dominika oceňuje celkový prístup lekárky, hlavne metódu Ultimate Beauty Method, vďaka ktorej sa jej tvár úplne rozžiarila. „Neverila som, ako moja tvár po jednom raze začala dýchať, stala sa úplne „freš“ a ožila,“ opisuje speváčka a dodáva, že sa nebráni novinkám a doktorke Mazreku vo všetkom dôveruje.

Dominika nedá dopustiť na ošetrenie  LPG prístrojom, ktoré pravidelne absolvuje a vidí pekné výsledky. Zvyšuje si tak produkciu omladzujúcich látok, ako kolagén, elastín, kyselina hyalurónová a aktivuje proces eliminácie tukových buniek, vďaka čomu si formuje postavu. „Taktiež sa mi páčia všetky ošetrenia pleti, Merita naozaj vie, čo robí a zatiaľ som nič neoľutovala,“ hovorí s úsmevom.

Vyskúšala už aj novinku, ktorú ako prvá priniesla práve naša klinika, a to exkluzívnu kozmetiku ZO SKIN Health. „Momentálne používam Growth Factor Serum a hydratačný krém, s ktorými som veľmi spokojná. Od konzistencie cez vôňu, až po samotné účinky. Moja pleť je úplne iná,“ opisuje mladá speváčka.

Veľmi nás teší, že Dominika Mirgová našu kliniku odporúča všetkými desiatimi. „Naozaj o Merite hovorím len v superlatívoch. Od procedúr cez krémy až po jej odborné lekárske rady, nedám na ňu dopustiť. Spokojný s výsledkami jej práce je samozrejme aj môj muž, koniec koncov musí,“ smeje sa známa speváčka. Na záver dodáva ešte jeden postreh z kliniky, za ktorý jej ďakujeme: „Možno taká banalita, ale mne na tom veľmi záleží. Všetky dámy v tíme Mazreku Medical sú nesmierne milé a profesionálne, rovnako sú aj flexibilné a dokážu sa pružne prispôsobiť mojim termínom, nakoľko mám pomerne nabitý program, ktorý sa často mení.“

REZERVUJTE SI TERMÍN

ŽITE ŽIVOT PODĽA SVOJICH PREDSTÁV!

Mazreku medical - Objednajte sa

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV