Site Logotype

Okamžite mladšia? Dá sa to! Spoznajte pár minútový zázrak ktorý je hitom tohto roka

Horúca novinka pre dokonale pružnú, mladistvú a vypnutejšiu pleť. Biorevitalizácia kyselinou hyalurónovou dobyla svet a volá sa Profhilo®

Milujeme instantné výsledky a takých nie je v estetike veľa! Preto vždy, keď sa nejaký objaví, sme nadšené pretože presne po tomto žena túži: prísť, a odísť o 20 minút s nádhernou tvárou.

Profhilo® je bioremodelácia pokožky pre okamžitú hydratáciu, napnutie a lifting. Rozmeňme si to na drobné: vďaka jednej z najvyšších koncentrácií kyseliny hyalurónovej na trhu nielen podporuje a hydratuje pokožku, ale aj remodeluje starnúce a ochabnuté tkanivo, vrátane vzácneho tuku v oblasti tváre. Výsledok je absolútne prirodzený, a keďže ide o 100 % čistú kyselinu hyalurónovú, ktorá nie je nijako chemický spracovaná, je ideálna aj pre klientov trpiacich alergiami. Zákrok, ktorý stihnete aj cez obednú prestávku a môžete si vychutnať okamžitý efekt plnej a omladenej pleti.

Profhilo® stimuluje tvorbu kolagénu, elastínu, a prémiové kliniky na celom svete ho považujú za prevratný injekčný produkt tohto roka. Funguje  v koži ako booster, ktorý podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, takže zároveň pôsobí ako prevencia starnutia. Pôsobí na zvrátenie prejavov starnutia na bunkovej úrovni, stimuluje nové kolagénové a elastínové bunky, výrazne zlepšuje vzhľad jemných liniek a vrások a dodáva vám pevnejšiu a mladistvejšiu pokožku na tvári.

Pri klasických dermálnych výplniach výplň väčšinou zostáva iba v oblasti, do ktorej bola injekčne aplikovaná. Kyselina hyalurónová v Profhilo funguje inak: rovnomerne sa vám rozptýli po pokožke, takže účinky sú viditeľné na celej vašej tvári. Tá hydratácia je naozaj nevídaná, príďte si to vyskúšať. Ak máte unavenú, mdlú, matnú pleť, omladenie bude úplne zásadné. Ošetrenie je možné aplikovať celoročne, bez obmedzení.  Je vhodné predovšetkým na oblasť tváre, krku, dekoltu a rúk.

Radi vám zarezervujeme váš termín a postaráme sa o vás.

REZERVUJTE SI TERMÍN

ŽI ŽIVOT PODĽA SVOJICH PREDSTÁV!

 

Mazreku medical - Objednajte sa

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV