Site Logotype

Mirgová, Kormúthová, Mórová, aj Operenec prisahajú na POTENZU, ktorú máme na Slovensku len MY

Ošetrenie POTENZA je plne nový level microneedlingu, ktorý si môžete dopriať pri akejkoľvek pleti, na akejkoľvek časti tela a v akomkoľvek období roka.

Potenza RF Microneedling, to je celý názov tohto zázraku, pričom RF je referencia na rádiofrekvenciu. Prístroj Potenza kombinuje dva druhy rádiofrekvencie a to ju odlišuje od klasického microneedling ošetrenia. Kristína Kormúthová aj Operenecholec alias Saša Holecová, ale aj herečka Diana Mórová alebo speváčka Dominika Mirgová si dopriali Potenzu na omladzujúci refresh pleti a svorne tvrdia: Nikdy sme nemali krajšiu pokožku! Na pohľad, aj na dotyk.

Ako to funguje? Potenza má ultrajemné ihly a rádiofrekvenčnú energiu, aby prenikla do pokožky – tu spúšťa prirodzený proces obnovy a zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu, proteínov, ktoré udržujú pokožku hladkú, pružnú a zdravú. Táto regeneračná reakcia pomáha liečiť rôzne kožné problémy, vrátane známok starnutia a poškodenia slnkom, ako sú jemné linky, vrásky a škvrny. Po ošetrení je pokožka výrazne pevnejšia.

Malé ihly Potenzy slúžia na vytvorenie tisícov mikroskopických vpichov v epiderme. Rádiofrekvenčné (RF) mikroihličkové postupy kombinujú výhody týchto mikro poranení s RF energiou, aby prenikli do hlbších vrstiev kože a vytvorili dramatickejšie výsledky. Microneedling tiež vytvára kanály v pokožke, aby lokálne produkty ako sú séra a boostery prenikli  čo najhlbšie do pokožky. Vďaka tomu dochádza k spevneniu a vyhladeniu pleti, redukcií vrások, zmenšeniu pórov a jaziev po akné.

Pre koho je ošetrenie určené? To je to najlepšie! Môže sa použiť ako na tvár, tak aj na iné časti tela, pre všetky typy a tóny pleti. Najkrajšie výsledky dosiahnete sériou troch sedení  s odstupom šiestich týždňov. Vaša pokožka bude vyzerať hladšie a rozžiarenejšie do dvoch týždňov, no najlepšie výsledky uvidíte cca. do 6 mesiacov od ošetrenia.

ROZDÁVAME DARČEKY

1666518613MM-12

K 1 zakúpenému ošetreniu POTENZA v hodnote 650 EUR dostanete ako darček Callys hyalurónové sérum v hodnote 60 EUR

1666518697MM-13

K 3 zakúpeným ošetreniam POTENZA v celkovej hodnote 1.950 EUR dostanete ako darček ZO Skin Health AOX sérum v hodnote 226 EUR

Ďalšie omladzujúce injektorové ošetrenia + darček

1666519005MM-14

K balíčku 3 ošetrení TVÁR Aquashine, Mezoterapia, Skinbooster alebo Plazmaterapia v hodnote 390 EUR – 7 dňová kúra proti vráskam La roche Posay v hodnote 26 EUR zdarma.

K rozšírenému balíčku 3 injektorových ošetrení TVÁR + KRK + DEKOLT v hodnote 690 EUR – Callys hyalurónové sérum v hodnote 60 EUR zdarma.

Akcia platí na ošetrenia POTENZA a balíčky injektorových ošetrení MEZOTERAPIA, AQUASHINE, PLAZMATERAPIA, SKINBOOSTER zakúpené do 30.11.2022.

Zarezervujte si svoje termíny – volajte 0948 204 962  alebo nám napíšte info@mazrekumedical.com

Radi Vám odpovieme na Vaše otázky ohľadom ošetrení alebo poradíme ohľadom niektorého z našich produktov na e-shope

sledujte nás na IG mazrekumedicalFB Mazreku Medical

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV