Site Logotype

Mirgová, Blatný, Hurajová a spol: s týmito darčekmi máte úspech zaručený!

Nemáte čas zháňať darčeky, ani chuť stáť v radoch? Ani oni – a preto vsádzajú na istotu. Darčeky, ktoré niekto vymyslí, nakombinuje a ešte aj krásne zabalí!

Kozmetika patrí medzi absolútne najobľúbenejšie vianočné darčeky mladých i starých, mužov i žien. Je to stálica a istota. Ale ako vybrať čo sa pre koho hodí? Nestresujte sa a urobte to ako obľúbená speváčka Dominika Mirgová, celebritný kaderník Jirko Blatný, či herečka Lucia Hurajová: vybrali si balíčky špeciálne nakombinované pre každý typ pleti top odborníčkou, MUDr. Meritou Mazreku.

Vybavíte mamu, dcéru, muža, kamošku, sestru, aj svokru, zbavíte sa premýšľania čo, ako, pre koho. Inšpirujte sa našimi celebritami:

Dominika Mirgová odporúča Hydratačnú bombu

Speváčka momentálne žije športom, ale vie, že nesmie zanedbávať svoju pleť, ktorá potrebuje v zime hydratovať, hydratovať, hydratovať! Preto je jej favoritom Hydratačná bomba. Ako vraví MUDr. Mazreku, týmto balíčkom ulahodíte každej žene v každom veku.

Jirko Blatný odporúča GLOWSKIN Kaderník vsádza na rozjasnenú pleť bez fľakov, preto je jeho miláčikom zostava Glowskin. „Produkty som namixovala pre každú tvár, ktorá je unavené, mdlá a potrebuje rozžiariť,“ vysvetľuje MUDr. Mazreku.
Lucia Hurajová odporúča Retinol Wrinkle Killer Herečka sa o svoju pokožku stará príkladne, veď tvár je jej pracovný nástroj, Preto dobre vie, že zázračná látka retinol je najlepší priateľ ženy a najväčší nepriateľ vrások. MUDr. Mazreku dopĺňa: „Tento balíček je vyskladaný ako protivráskový elixír pre dámy každého veku. 5 krokov k omladeniu, efekt zaručený!“

Expertka na krásu a omladenie zostavila balíčky aj pre dcéry, synov, manželov, babičky, sestry – stačí len kliknúť SEM a vyriešite všetky darčeky. Každý vianočný balíček vám krásne vianočne zabalíme a pošleme ZDARMA! Aby ste mali čo najmenej stresu a čo najviac pohody.

Radi Vám poradíme ohľadom niektorého z našich produktov: volajte 0948 204 962 , alebo nám napíšte info@mazrekumedical.com

sledujte nás na: IG mazrekumedicalFB Mazreku MedicalYouTube MAZREKU MEDICAL

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV