Site Logotype

Máte čas len cez víkend? Presne pre vás otvárame naše víkendové beauty časenky

Niet lepšie investovaného času ako DO SEBA! A preto prinášame pre všetky vyťažené ženy novinku.

 

Nestíhate cez týždeň? Nevadí, sme tu pre vás už aj cez víkend. Ak máte chuť povenovať sa sebe a dopriať si výnimočnú starostlivosť, vyberte si beauty mezoterapiu.

Patrí medzi najpopulárnejšie estetické zákroky, významne zlepšujúce kvalitu kože. Jemné ihly dopravia kyselinu hyalurónovú, vitamíny a boostery kolagénu priamo do kože a vy budete v pondelok ako po dvojtýždňovej dovolenke! Okamžitá hydratácia a omladenie tváre, jemnejšie hlboké vrásky aj vrásky okolo očí.

Alebo si doprajte LPG – neinvazívne zoštíhlenie a modelovanie tela + omladenie pokožky.

Vedeli ste, že funguje aj na tvár? LPG je najúčinnejšia masáž na svete, ktorá prirodzene obnoví tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. 

Čo robí s telom?

Výsledky uvidíte už po treťom ošetrení! Jemnejšia a pevnejšia koža, ústup celulitídy. Mínus cm v obvode pásu, lokálny rezistentný tuk ubúda vďaka LPG aj na brušku. 

Ako to funguje na tvári?

Už po prvom ošetrení zbadáte spevnenie kontúr, vyhladenie jemných vrásočiek. 

Prečo LPG u nás?

Pretože vám ponúkame najnovšiu a najvyššiu radu LPG technológií LPG Alliance Cellu M6 medical. Ide o najmodernejší prístroj svojho druhu, pri ktorom ako jedinom môžeme očakávať výsledky po 3. sedení. U starších typov to bolo po 6 sedeniach

Prečo má LPG rôzne ceny?

Presne kvôli spomínanému prístroju. Ten náš je špička, neexistuje modernejší. Lacnejšie LPG znamená lacnejší prístroj, ktorý je menej účinný. A nezabudnite, v prípade LPG platí, čím viac ošetrení, tým lepšie!

Zarezervujte si svoje termíny – volajte 0948 204 962  alebo nám napíšte info@mazrekumedical.com

1662307507LPG-storky5

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV