Site Logotype

Len vyplniť vrásku - to už dnes nestačí!

My chceme viac a to dokáže iba aktívna stimulačná výplň. Po vpichnutí totiž nielen vytvorí objem, ale začne spriadať kolagénovú sieť, na ktorej sa vytvorí naša nová pevná pleť.

Výplne kyselinou hyalurónovou sú bežné, ale kalciová výplň je len jediná. Radiesse sa hneď po uvedení na trh zaradila medzi najbezpečnejšie výplne v EÚ. Lekári ju používajú vyše desať rokov, takže je to vôbec najlepšie zdokumentovaná dermálna výplň na svete. V čom je výplň na báze kalcia výnimočná? Svojim dvojitým efektom. Funguje totiž tak, že po vpichnutí vyplní čo treba, ale zároveň naštartuje stimuláciu a produkciu prirodzeného kolagénu v pleti, čo ešte viac zosilňuje liftingový efekt. Ten pretrváva potom 12 až 18 mesiacov, niekedy dokonca až dva roky. To je zhruba dvojnásobok zvyčajnej kyseliny hyalurónovej. Zároveň sa používa na veľmi špecifické časti tela, kde zaberá lepšie ako „klasické výplne“, napríklad taký krk. Plus je riešením pre tie z vás, ktoré máte veľmi rýchly metabolizmus. Takže ak sa vám doposiaľ výplne extrémne rýchlo vstrebávali, Radiesse bude pre vás.

Na výsledky si treba počkať, formovanie nového tkaniva sa neudeje za deň, týždeň, ani mesiac. Prečo je práve kolagén taký dôležitý? Pretože je to základný stavebný prvok tela a v podstate zdroj mladosti, od ktorého sa odvíja, aké máme kosti, svaly, vlasy, pokožku…  .  Kalcium je prirodzený minerál a dôležitý stavebný prvok pre naštartovanie tvorby nového kolagénu. Čo obsahuje ampulka kalciovej výplne? V reči vzorcov CaHA, kalcium hydroxyapaptit, prirodzená zložka nášho tela, ktorá tvorí minerálnu časť kostí a zubov. To je 30 percent, zvyšných sedemdesiat percent tvorí celulózový gél s glycerínom.

To, čo dokáže po aplikácii, záleží na tom, ako je pripravená, rozumej nariedená a aplikovaná. Krásny efekt dosahuje rozptýlením na krku, ktorý vplyvom starnutia akoby skrepovatie. Krk je delikátna záležitosť, nemá žiaden podkožný tuk, treba postupovať naozaj opatrne. Preto je táto výplň vynikajúca aj na chrbty rúk, kde je tenučká namáhaná koža. Alebo ochabnuté lakte a kolená!  Radiesse vybuduje v podloží pokožky “konštrukciu” z nových kolagénových vlákien, takže pár mesiacov po aplikácii sa zväčší aj hrúbka kože o cca. 50 percent oproti pôvodnému stavu.

 

Radi vám zarezervujeme váš termín zavolajte nám 0948 204 962 a my sa o vás postaráme.

ŽI ŽIVOT PODĽA SVOJICH PREDSTÁV!

REZERVUJ SI TERMÍN

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV