Site Logotype

Krajšia vďaka jedinečnej metóde

Chceli by ste podčiarknuť svoju prirodzenú krásu bez skalpela či bolestivých zákrokov? Bojíte sa efektu kačacích pier či straty mimiky? Potom je tu pre vás unikátna metóda spájajúca tri kľúčové princípy na odomknutie krásy každej ženy či muža.

Symetria, jemnocit a medicína. Toto sú základné stavebné kamene novej jedinečnej Ultimate Beauty Method™, podľa ktorej pracujeme len na našej klinike Mazreku Medical. „Na telo a tvár každej klientky či klienta sa pozerám priam matematickým okom. Koniec koncov, tak to robil aj Leonardo Da Vinci, keď sa pri svojich majstrovských dielach riadil princípom „phi“ zlatého rezu,“ prezrádza MUDr. Merita Mazreku, šéfka kliniky. Ten pomáha analyzovať proporcie a zároveň ich vníma ako celok. Potom nasleduje druhý krok, ktorým je umelecký pohľad na krásu tváre či tela. „Matematická presnosť a symetria sú harmonicky doplnené citom a jemnosťou. Snažím sa cez správne zvolené zákroky pretaviť potenciál krásy každého klienta a klientky do umeleckého diela,“ dopĺňa MUDr. Mazreku. Záverečnou a zároveň veľmi dôležitou fázou je presná ruka skúseného lekára. Medicínsky aspekt je kľúčový, zveriť by sme sa mali do rúk len takému odborníkovi, ktorý má prax, skúsenosti a zároveň aj potrebné vzdelanie. „Na našej klinike sa môžete spoľahnúť na medicínske vzdelanie a zdravý úsudok ako mňa, tak i mojich kolegov. Preto nikdy nerobíme zákroky na úkor zdravia našich klientov, rovnako ako neprekračujeme hranicu prirodzenosti,“ uzatvára Merita Mazreku.

Svoje o tom vie aj známa speváčka Dominika Mirgová, ktorá maximálne dôveruje úsudku tímu v Mazreku Medical. Dôkazom toho je fakt, že nikdy nevyzerala a necítila sa lepšie. Z dievčatka zo Super Star sa stala sebavedomá žena a matka, ktorá je vo svojej top forme. „Doktorka Mazreku sa na mňa pozrela svojím odborným okom a navrhla mi pár drobných neinvazívnych procedúr v rámci jej jedinečnej Ultimate Beauty Method™. Nejde o nič zásadné, vzhľadom na svoj vek naozaj necítim potrebu nechať do seba rezať skalpelom. No aj také drobnosti ako napríklad ošetrenie pokožky pomocou LPG prístroja dokážu správne „vyboostovať“ sebavedomie. Cítim sa proste ešte krajšie,“ hovorí s úsmevom speváčka.  Na našej klinike ponúkame najnovšiu a najvyššiu radu LPG technológií určenú na skrášľujúce ošetrenia tváre, tela, jaziev, ale aj medicínske ošetrenia ako napríklad liečbu chronickej bolesti, opuchov či kĺbov. Prístroj stimuluje kolagénové vlákna a elastín, čím vyhladzuje a spevňuje pokožku. Novinkou je aj eshop, kde si naši zákazníci môžu povyberať tie najlepšie produkty, ktorými ich v Mazreku Medical ošetrujeme aj na domáce použitie. 

 

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV