Site Logotype

Jediný skutočne efektívny nástroj na celulitídu? Chodia naň všetky modelky

Je tam, či cvičíme, alebo diétujeme, skrátka je súčasťou našich tiel. Celulitída nepozná vek a nemá zľutovanie – majú ju štíhlunké dámy, aj tie, ktoré majú kilá naviac. Na rovinu – vyskúšali sme všetko, používame zázračné krémy, mastičky, emulzie, kefy, zábaly, no ak chcete vidieť skutočné výsledky, sú to len tri písmená: LPG.

O čo ide? Ľahnete si, zavriete oči a unikátna masážna hlavica sa zatiaľ postará o najodolnejšie a najvytrvalejšie tuky. Záleží na vás, ktorá oblasť to bude – boky, zadok, brucho, stehná, ale pozor LPG je skvelé aj na tvár. Je to starostlivosť o telo, nabudená kvalita kože a antiaging zároveň.

LPG systém funguje na báze špeciálnej masáže za pomoci vákuovej vlny, ktorá rozprúdi tok lymfy, stimuluje látkovú premenu a spevňuje svalstvo. Procedúra je na rozdiel od iných metód založená na nebolestivom optimálnom pôsobením na tkanivá, predovšetkým na tukové bunky v podkožnej vrstve.

Naša beauty klinika má jeden z top LPG prístrojov na trhu, pretože nie je LPG ako LPG. Ponúkame najnovšiu a najvyššiu radu LPG technológií LPG Alliance Cellu M6 medical.  Je jediný, ktorý dokáže uvoľniť tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou kože. To je ten, ktorý  nie je možné odstrániť ani diétou a cvičením, ani liposukciou. Vďaka stimulačnémo efektu na kolagénové vlákna a elastín sa pokožka spevňuje a vyhladzuje, čo ocenia aj mamičky po pôrode, ktoré majú problém s ochabnutou kožou na brušku.

Radi vám zarezervujeme váš termín a postaráme sa o vás.

REZERVUJTE SI TERMÍN

ŽI ŽIVOT PODĽA SVOJICH PREDSTÁV!

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV