Site Logotype

Dominika Mirgová si z našej vianočnej ponuky vyberá TOTO!

Dominika vie, že prémiová hydratácia je to najlepšie, čo môže dopriať svojej pokožke.

Dominika Mirgová

Už ste si pozreli našu ponuku Vianočných darčekových balíčkov? Urobte to a zbavte sa všetkých starostí s darčekmi a premýšľania čo, ako, pre koho. My sme to urobili za vás, máme top starostlivosť pre každú pokožku. Naša klientka Dominika momentálne žije športom, ale vie, že nesmie zanedbávať svoju pleť, ktorá potrebuje v tomto období hydratovať, hydratovať, hydratovať! Preto je jej favoritom Hydratačný balíček. Obsahuje:

Najjemnejší čistič Teoxane RHA Micellar Solution, jedinečný hodvbábny denný krém s retinolom a SPF 30 MZ SKIN Hydrate & Nourish, emulziu Bioderma Hydrabio Perfecteur, emulzia s SPF 30 pre okamžitý jas a hydratáciu, La Roche Posay Toleriane Dermallergo nočný krém, upokojenie aj pre ultra citlivú pleť, a koncentrovanú kúru kyseliny hyalurónovej v ampulkách La Roche Posay Hyalu B5.

Pozor, Dominikin hydratačný balíček vám vieme vyskladať v dvoch prevedeniach MEDIUM a DELUXE – ten je o niečo drahší (pridali sme doňho napríklad legendárny hydratačný Renewal krém od ZO SKIN HEALTH). Oba vymyslela a nakombinovala osobne naša MUDr. Merita Mazreku, aby ste si boli istí ich účinnosťou. A samozrejme, zabalíme vám ich tak, aby už Ježiško ani vy nemal žiadne starosti.

VŠETKY vianočné balíčky + darčekové poukazy vám krásne VIANOČNE ZABALÍME a pošleme ZDARMA! Už len položiť pod stromček, a tešiť sa z radosti svojich blízkych.

Vianočné darčeky Mazreku Medical

Radi Vám poradíme ohľadom niektorého z našich produktov: volajte 0948 204 962 , alebo nám napíšte info@mazrekumedical.com

sledujte nás:

e-shope 

IG mazrekumedical

FB Mazreku Medical

YouTube MAZREKU MEDICAL

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV