Site Logotype

Didi Mórová strčí do vrecka aj o 20 rokov mladšie ženy! Ako to robí?

Naša obľúbená skvelá herečka, 52 ročná krásna zrelá dáma, vyzerá fakt neskutočne. Potvrdili sme si to pri pohľade na jej nové fotky, veď posúďte sami! S prehľadom tromfne aj o generáciu mladšie ženy. Pri pohľade na ňu sa nikomu nechce veriť, že má po päťdesiatke. Jej telo aj tvár patria stále medzi najkrajšie v slovenskom šoubiznise. Herečka sa o seba stará zvnútra aj zvonka a čo sa týka tej druhej veci, starostlivo si vyberá, komu sa zverí do rúk a akú kozmetiku používa. Jej tvár je totiž jej pracovný nástroj.

Pekné a dôstojné starnutie nie je náhoda, pleť potrebuje špeciálne produkty a látky, aby fungovala tak, ako má. Zároveň pri svojej profesii musí Diana zostať stále autentická a prirodzená, veď koľko svetových herečiek nám ukazuje, že botox a rôzne zákroky dokážu napáchať veľké škody.

O tvár Mórovej sa aktuálne stará naša Merita Mazreku, ktorá využíva vlastnú jemnú metódu práce tzv. Ultimate Beauty Method™. Práve ona ju zoznámila s americkou kozmetikou, ktorá je hitom na celom svete. „ ZO SKIN HEALTH prinášame ako prví na Slovensku. Ide o produkty, ktoré obsahujú silné aktívne zložky v medicínskych koncentráciách,“ vysvetľuje Merita Mazreku. Dianu Mórovú nastavila na tzv. agresívny anti-aging program, určený pre pleť s príznakmi starnutia, akými sú hlboké linky, vrásky a poškodenie slnkom. Pleť nadobúda stav, ktorý je možné dosiahnuť laserovými, alebo medicínskymi ošetreniami.

6 kľúčových produktov Dianinej beauty rutiny:

1. Hydratačný čistič / Hydrating cleanser– pretože bez hĺbkového vyčistenia pleti sa následná starostlivosť nikdy nedostane tam, kam treba.

2. Exfoliating Polish s kryštálmi horčíka – mechanicky odstraňuje odumreté kožné bunky a iné nečistoty, pre rozžiarenie pleti.

3. Complexion Renewal Pads – tampóniky napustené kombináciou kyseliny glykolovej a kyseliny salycilovej. Zabezpečujú vyhladenie pleti,  jas a čisté póry. 

4. Daily Power Defense – silné oxidačné sérum a zároveň najlepší denný krém, aký ste kedy mali.

5. Radical Night Repair – omladenie vďaka zázračnému 1 % retinolu. Pomáha zjednotiť tón pleti, upokojiť pokožku a minimalizuje vrásky. Vlajková loď ZO SKIN HEALTH.

6. Renewal Creme – hydratuje vo viacerých vrstvách. Upokojuje pokožku a začervenania. Retinol obsiahnutý v kréme pomáha pleti navrátiť elasticitu a podporuje tvorbu kolagénu.

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV