Site Logotype

Darček, ktorý ocení aj vaša mama! (a večne mladá babička:-)

Je to jednoduchá vec – DOBRÝ KRÉM. Ale ľahšie sa to povie, ako vykoná. Skrátka potrebujete niečo účinné, luxusné, žiadna veľká veda, len veľa kvalitnej hydratácie a účinných látok pokope.

Ak váhate a tápete, aký darček zvoliť, siahnite po našej istote: balíčkoch, zostavených pre jednotlivé druhy pokožky a pleťové problémy našou MUDr. Meritou Mazreku. Tajomstvo je v kombinácii produktov a ich účinných látok. Pre zrelú pleť odporúčame rozmaznávanie DELUXE. Aj preto lebo v zime je pokožka ešte citlivejšia a vysušenejšia ako zvyčajne.

Balíček Hydratačná bomba obsahuje 4 kľúčové beauty produkty:

1. MZ SKIN – HYALURONIC ACID HYDRATING SERUM.

Kozmetika od londýnskej doktorky Maryam Zamani je náš miláčik: ide o vysoko koncentrované, číre sérum s 5 rôznymi typmi kyseliny hyalurónovej. Ako živá voda pre každú pleť!

2. THALGO EVEIL a la MER

Ak odlíčenie a čistenie, pri zrelej pleti musí byť maximálne jemné. Na to slúži hydratačný odličovací gélový olej na tvár a oči s morskými výťažkami.

3. ZO SKIN HEALTH – RENEWAL CRÈME

Krém ktorý hydratuje vo viacerých vrstvách. Upokojuje pokožku a minimalizuje viditeľné prejavy začervenania. Pomáha navrátiť pokožke hydratáciu, revitalizuje ju a upokojuje. Retinol obsiahnutý v kréme pomáha pleti navrátiť elasticitu a podporuje tvorbu kolagénu.

4. TEOXANE [3D] Lip.

Najlepší hĺbkovo hydratačný a vyživujúci lesk na pery, ktorý budete chcieť mame ukradnúť!

PS: Pre večne nespokojné alebo náročné maminy odporúčame náš DARČEKOVÝ POUKAZ. Absolútne najpraktickejší darček, ktorý ocení každá obdarovaná, lebo si u nás vyberie čo chce a kedy chce – presne na mieru. Vystavíme vám ho na ľubovoľnú hodnotu a budeme sa vašim najdrahším ženám venovať presne akoby sme to urobili s vlastnými mamami:-)

VŠETKY vianočné balíčky + darčekové poukazy vám krásne VIANOČNE ZABALÍME a pošleme ZDARMA! Už len položiť pod stromček, a tešiť sa z radosti svojich blízkych.

Radi Vám poradíme ohľadom niektorého z našich produktov: volajte 0948 204 962 , alebo nám napíšte info@mazrekumedical.com

sledujte nás na: IG mazrekumedicalFB Mazreku MedicalYouTube MAZREKU MEDICAL

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV