Site Logotype

Aj vy robíte tieto 3 najčastejšie kozmetické chyby?

1. Aplikujete svoju beauty rutinu tesne pred zaľahnutím do postele? Chápeme, tiež v tom nie sme nevinne:-) Ale je to škoda, pretože takto sa kozmetika namiesto do vašej tváre, vpije do vašej obliečky na vankúši. Ak sa dá,naplánujte si očistenie pleti a následné nanášanie všetkých dobrôt cc. hodinu pred spaním. Tak zaručíte dokonalú absorpciu látok do pokožky.

2. Používate dostatočné množstvo SPF? To je otázka! A ak si môžeme tipnúť odpoveď – nie. To isté platí aj v lete, že len určité množstvo prípravku nám garantuje tú ochranu, na ktorú sa spoliehame pri kúpe. Mala by to byť jedna veľkorysá čajová lyžička, resp. kuk video a trik dvoch prstov. Nesnažte sa uberať na množstve, takisto sa nespoliehajte na SPF, nachádzajúce sa vo  vašom mejkape. Aby ste dosiahli náležitú slnečnú ochranu, museli by ste si ho naniesť približne 7x viac, než to robíte bežne!

3. Ste si isté, že čistíte svoju tvár dostatočne dlho?! Hmmm, je to trochu ako s čistením zubov, tiež to nie sú často predpísané dve minúty, lebo rutina nepustí… Venujte jej toľko času,koľko trvá vaša obľúbená pieseň. Zaslúži si to. Tvár je ako jediná časť nášho tela počas celého dňa vystavená všetkým vonkajším vplyvom, znečisteniu, dotykom rúk, smogu, dymu, nehovoriac o strese, nesprávnej životospráve a klimatických podmienkach.

Radi Vám odpovieme na Vaše otázky ohľadom našich ošetrení alebo poradíme ohľadom niektorého z našich produktov na e-shope

Zarezervujte si svoje termíny – volajte 0948 204 962  alebo nám napíšte info@mazrekumedical.com

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV