Site Logotype

5 vecí, ktoré si musíte kúpiť počas nášho BLACK FRIDAY

… alebo aj nie, ale to by bola strašná škoda, pretože neušetríte veľa euríčok!

Len pár dní trvá šanca uchmatnúť si bestsellery z kozmetiky ZO SKIN HEALTH o tretinu lacnejšie, alebo niektorý zo super balíčkov ošetrení od MUDr. Mazreku tiež s 30% zľavou! Čo by sme si nenechali ujsť my?

1. Balíček ošetrení SUPERGLOW

Dokonalý refresh tváre s beauty kombom neablačný frakčný resurf +    plazmaterapia s kyselinou hyalurónovou Cellular Matrix. Stimulujeme v hĺbke pokožky tvorbu kolagénu, gumujeme vrásky, strie, poškodenia slnkom a krásne zlepšíme textúru a tón pleti. Výsledok je jasnejšia, pevnejšia a hladšia pokožka. A dopriali by sme si to teraz,pred Vianocami!

2. Balíček ANTIAGING ULTRA

Za tri stovky dokonalý darček pre každú ženu. Unikátne dvoj ošetrenie kombinuje najúčinnejšie metódy na trhu: našu špičkovú fotorejuvenizáciu Icon Max a plazmaterapiu Cellular Matrix kyselinou hyalurónovou. Ošetrenie rieši povrchové cievky, vrásky, pigmentové fľaky, akné, jazvičky, strie. Zvyšuje tvorbu kolagénu, zlepšuje pružnosť, odtieň a silu pokožky. Je určené pre všetky vekové kategórie.

3. ZO SKIN HEALTH antiaging program

Opäť perfektný darček pre mamu, kamarátku, seba! Obsahuje 5 obľúbených produktov, ktoré cielia na vrásky, likvidujú fľaky a zjednocujú pleť. A so zľavou vás vyjde na cca. 200 eur!

4. ZO SKIN HEALTH Skin brightening program

Potrebujete napraviť škody po lete a slnku? Toto je vaša spása. V balíčku je 5 produktov zameraných na fľaky a zosvetľovanie, práve toto je obdobie kedy z nich vyťažíte maximum. Keď môžeme poradiť, dokúpte si ešte niektorý retinol, napríklad 0,25%:-)

5. ZO SKIN HEALTH Recovery creme

Ak by to mal byť len jediný produkt, odporúčame božskú zimnú vychytávku pre suchú a dehydrovanú pleť- Recovery creme. Tento bohatý zvláčňujúci krém patrí údajne medzi najlepšie hydratačné produkty na svete.

Mega zľava 30% platí na celý sortiment kozmetickej značky ZO SKIN HEALTH! a na naše TOP ošetrenia, nakombinované osobne MUDr. Meritou Mazreku pre každý typ pokožky.

Akcia platí len od 25. do 28. 11.2022 použite zľavový kód: BLACK FRIDAY. Využite šancu nakúpiť skvelé darčeky v predstihu a ušetriť stovky eur!

Radi Vám poradíme s výberom produktov alebo ošetrení, smelo nám volajte 0948 204 962 , alebo píšte info@mazrekumedical.com

Naše novinky a akcie môžete sledovať aj na: e-shope  IG mazrekumedical  FB Mazreku Medical  YouTube MAZREKU MEDICAL

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV