Site Logotype

5 mega účinných skincare programov, ktoré vám uľahčia život

Najlepšie je, keď to niekto vymyslí za nás! To je prípad týchto balíčkov, ktoré vyskladal špičkový dermatológ Zein Obagi tak, aby účinnosť jednotlivých produktov na seba nadväzovala.

Je vaša pleť: fľakatá?

Potrebujete: ZO SKIN HEALTH – SKIN BRIGHTENING PROGRAM + TEXTURE KIT

Multi-produktový set starostlivosti o pleť navrhnutý pre vylepšenie viditeľnej diskolorácie. 4 produkty, ktoré viditeľne zlepšujú vzhľad vrások a čistia textúru pokožky. Ak máte po lete výraznejšie fľaky, určite nasaďte tento program! Vysoko-účinné retinoly poskytujú rýchlejšie dostavenie výsledkov pre zjednotený tón pleti. Ideálny aj pre pleť s problémovou textúrou.

Je vaša pleť: citlivá a začervenaná?

Potrebujete: ZO SKIN HEALTH – SKIN NORMALIZING SYSTEM

Zdá sa vám, že vašej pokožke všetko vadí? Je precitlivená a „nie vo svojej koži“? Selekcia produktov značny ZO SKIN HEALTH určená pre začervenanú a citlivú pleť pomáha obnoviť rozžiarený vzhľad. Pleť je používaním tohto balenia jemne exfoliovaná, textúra pokožky je jemnejšia a tón pleti zjednotený. Balenie obsahuje Rozatrol, sérum pre začervenanú, citlivú pleť. Pokožke dodáva potrebnú hydratáciu a podporuje prirodzenú ochrannú bariéru.

Je vaša pleť: vráskavá?

Potrebujete: ZO SKIN HEALTH – AGGRESSIVE ANTI-AGING PROGRAM

Fantastický balíček určený pre pleť s vážnymi príznakmi starnutia akými sú hlboké linky, vrásky a poškodenie slnkom. Agresívny program starostlivosti o pleť navrhnutý pre odstránenie nerovnomerného tónu pleti a stenčovania pokožky. Budete milovať každý produkt, pretože spolu napomáhajú navrátiť potrebnú hydratáciu a pevnosť, zjednocujú tón pokožky a odstraňujú starecké škvrny. Pleť nadobúda stav, ktorý je možné dosiahnuť laserovými, alebo medicínskymi ošetreniami, vrásky a hlboké linky pôsobia vyhladene.

Je vaša pleť: mastná a problematická?

Potrebujete: ZO SKIN HEALTH – COMPLEXION CLEARING PROGRAM

Komplexný program určený pre normálnu až mastnú pleť COMPLEXION CLEARING PROGRAM je navrhnutý tak, aby minimalizoval prebytočnú mastnotu pleti, čistí zanesené póry a predchádza výskytu akné. Redukuje nadbytočné sébum na povrchu pokožky zároveň pôsobí exfoliačne čím pomáha čisteniu zanesených pórov. Odstraňuje odumreté kožné bunky a stimuluje bunkovú regeneráciu. Pôsobí upokojujúco pri zapálenej a iritovanej pleti, a maska, ktorú obsahuje balíček, bude váš favorit už na celý život!

Je vaša pleť: ochabnutá?

Potrebujete: ZO SKIN HEALTH – ANTI-AGING PROGRAM

Stredne agresívny program starostlivosti o pleť s vysoko pokrokovou technológiou využitia aktívnych látok pôsobiacich proti starnutiu je podľa nás must have už po 25-ke.Pomáha pokožke redukovať prejavy jemných liniek a vrások. Podporuje zjednotený tón pleti a znižuje viditeľnosť pórov. Udržuje mladistvý vzhľad pleti a spevňuje. Podporuje tvorbu kolagénu a kyseliny hyalurónovej pre navrátenie objemu a plnosti tváre. Pomáha obmedzovať výskyt predčasných prejavov starnutia spôsobených životným prostredím a vekom. ANTI-AGING PROGRAM pracuje so silnými koncentrátmi účinných látok, zlepšuje vzhľad pokožky a chráni ju pred budúcim poškodením.

Je vaša pleť: normálna? (a chcete aby to tak zostalo:)

Potrebujete: ZO SKIN HEALTH – DAILY SKINCARE PROGRAM

Prvá línia v boji proti prirodzenému procesu starnutia  je náš DAILY SKINCARE PROGRAM, nevyhnutný základ každodennej starostlivosti o pleť. Vďaka vysokému obsahu účinných látok napomáha pleti zachovať si mladistvo pôsobiaci vzhľad. Udržiava pleť hydratovanú a chráni ju pred škodlivými slnečnými lúčmi. Zlepšuje a udržuje vzhľad zjednoteného tónu pleti a menej viditeľných pórov. Pomáha spevňovať pokožku a dodáva jej zdravý vzhľad. Naše 4 produkty: skvelý čistič, píling, Renewal tampóniky (nenahraditeľné!) a najlepšie denný krém/sérum aké ste kedy mali, Daily Power Defence.

Radi Vám poradíme ohľadom akéhokoľvek produktu z nášho e-shop volajte 0948 204 962  alebo nám napíšte info@mazrekumedical.com

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV