Site Logotype

10 dôvodov, prečo potrebuje vaša tvár nite

Máloktorá metóda v estetike má taký potenciál a neuveriteľný omladzovací efekt. Bez skalpela a narkózy!

Starostlivosť o pleť

1. Nite sú niečo medzi dermatológiou a plastickou chirurgiou, taký medzistupeň. Dokážu kontúrovať tvár aj telo, klasický facelift síce nenahradia, ale výrazne odďaľujú jeho potrebu.

2. Žiadny skalpel, žiadna narkóza!!

3. Sú silné, spoľahlivé, nezanechávajú jazvy ani nerovnosti. Krásne dvíhajú a vyhladzujú. To chceme!

4. Sú plne vstrebateľné a absolútne bezpečné pre každú ženu, ktorá chce riešiť spevnenie a lifting.

5. Spevňujúce sú vhodné pri prvých viditeľných prejavoch starnutia. Vtedy sa aplikuje väčšie množstvo jemných lineárnych nití tesne pod kožu.

6. Liftingové nite sú podstatne silnejšie, zavádzajú sa hlbšie, do tukovej vrstvy. Nadvihnú tkanivo, pričom neskôr náš kolagén ešte nite „obalí“ a tak vytvorí neviditeľnú kostru, ktorá ďalej spevňuje pleť.

7. Ideálna kandidátka má zhruba od 40 do 55 rokova mierny pokles tváre.

8. V skutočnosti nič necítite, lebo máte celú tvár dokonale umŕtvenú. Len ťah a tlak. Koľko nití vám lekár zavedie je na jeho rozhodnutí a odvíja sa to od toho, čo chcete docieliť, akú máte pokožku, koľko máte rokov atď.

9. Zdvihnutie a vyhladenie tváre vidíte okamžite, lenže ďalšie procesy budete pozorovať v priebehu nasledujúcich mesiacov. Zavedenie nití podporuje produkciu vlastného kolagénu a neovaskularizáciu. To všetko spoločne zaisťuje vylepšenú textúru pokožky, menej vrások a lepšiu pružnosť.

10. Aptos nite ako aj unikátne metódy ich zavádzania dobyli svet, vrátane najvychytenejších top ordinácií, kam chodia najkrajšie ženy sveta. Majú 18 patentov a sú priekopníkom v niťovom liftingu.

Radi vám zarezervujeme váš termín a postaráme sa o vás.

REZERVUJTE SI TERMÍN

ŽI ŽIVOT PODĽA SVOJICH PREDSTÁV!

Mazreku medical - Objednajte sa

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV