Site Logotype

SYMETRIA, JEMNOCIT, MEDICÍNA

Naša jedinečná Ultimate Beauty Method™ je založená na súhrne troch kľúčových princípov: SYMETRIA, JEMNOCIT, MEDICÍNA.

SYMETRIA

Symetria postavená na matematických princípoch zlatého rezu nám pomáha analyzovať tvár/telo a definovať jej/jeho proporcie. Vníma tvár/telo a ich krásu ako celok. Riadi sa matematickým princípom krásy a harmónie Leonarda Da Vinciho prostredníctvom „phi“ zlatého rezu. Ten pomáha presne určiť, kde je potenciál krásy, a tak lepšie navrhnúť konkrétne miesta a druhy zákrokov. Tieto princípy do krásy vniesol pod pojmom beautiphikácia Dr. Arthur Swift.

JEMNOCIT

Umelecký pohľad na krásu tváre či tela. Vďaka citu a talentu majú naši lekári schopnosť ideálnu krásu „vidieť“ ako umelci. Cez správne zvolené zákroky vedia rozvinúť jej potenciál a pretaviť ju tak do umeleckého diela.

MEDICÍNA

Na základe medicínskych vedomostí, chirurgickej praxe, estetických skúseností a úsudku našich lekárov realizujeme posúdenie rozsahu realizovaných zákrokov s ohľadom na zdravotný aspekt klienta, ktorý nikdy nesmie byť prekročený, tak ako nesmie byť prekročená hranica prirodzenosti.

NAŠE NAJOBĽÚBENEJŠIE OŠETRENIA

Tvár

FACECONTOURING

Táto metóda napomáha modelovať a spevňovať kontúry tváre, dodávať stratené objemy do miest, ktoré sú typické pre úbytok podkožného tuku procesom starnutia.

APTOS – NIŤOVÝ LIFTING

Aptos je unikátne prepojenie liftingových nití a spôsobu ich zavedenia. Neinvazívna metóda vracia pokožke jej prirodzene napnutý vzhľad, napomáhá tvorbe kolagénu a oddiaľuje príznaky starnutia.

THREE FOR ME

Iba ošetrenie Three For Me dokáže vyriešiť tri bežné problémy s pokožkou – vrásky, poškodenie slnkom a žilky na tvári – a to všetko v rámci jedného ošetrenia. Je to bezpečné, šetrné a neinvazívne ošetrenie laserom.

ŽI ŽIVOT PODĽA TVOJICH PREDSTÁV